Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Material de osteosinteza II (2022-2025)
Referenznummer der Bekanntmachung: 8791
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33183100 Orthopädische Implantate
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Acordul-cadru are ca obiect incheierea de contracte subsecvente pentru achizitionarea de produse: material de osteosinteza, cu descrierea si in cantitatile prevazute in caietul de sarcini.
- Operatorii economici posibili ofertanti pot solicita clarificari cu cel putin 18 zile inainte de termenul limita de depunere a ofertelor, iar Termenul limita pana la care autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor va fi in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Placa reconstructie humerus proximal
Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33183100 Orthopädische Implantate
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
PARTICIPANTII TREBUIE SA DEPUNA OFERTA PENTRU TOATE PRODUSELE DIN LOT
CANTITATILE MINIME SI MAXIME, PRECUM SI DESCRIEREA PENTRU FIECARE PRODUS DIN CADRUL LOTULUI SE REGASECS IN CAIETUL DE SARCINI
Placa diafizara 3.5 tip LCP
Los-Nr.: 1
Placa fractura periprotetica femur
Los-Nr.: 2
Sistem cablaje pentru fracturi periprotetice
Los-Nr.: 4