Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Rozbudowa mostu przez rz. Narew w m. Wizna DK 64 - projektuj i buduj
Referenznummer der Bekanntmachung: O.BI.D-3.2411.25.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil45221111 Bau von Straßenbrücken
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i rozbudowa mostu przez rzekę Narew w m. Wizna w km 21+649 drogi krajowej nr 64 na Most zlokalizowany jest na terenie województwa podlaskiego, w powiecie łomżyńskim, na terenie gminy Wizna.
Zamówienie obejmuje zaprojektowanie, uzyskanie wszystkich wymaganych prawem decyzji oraz zezwoleń, rozbudowę mostu wraz przebudową odcinka drogi krajowej, uzyskanie decyzji o pozwoleniu na użytkowanie oraz oddanie w/w obiektów do użytkowania.