II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Kompleksowe wyposażenie w meble biurowe i gabinetowe budynku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego w Białymstoku przy ul. Marii Skłodowskiej Curie 14
Referenznummer der Bekanntmachung: BZP.272.4.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil39100000 Möbel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest „Kompleksowe wyposażenie w meble biurowe i gabinetowe budynku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego w Białymstoku przy ul. Marii Skłodowskiej Curie 14”. 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załączniki nr 1.1 do części od 1 do 7, Załącznik nr 1.2 – wykaz mebli do części od 1 do 7 i Załącznik nr 1.3 do SWZ - projekt wizualizacji do Części od 1 do 7. 3. Zamówienie zostało podzielone na 7 części: 1) Część nr 1 – Meble gabinetowe 2) Część nr 2 – Meble biurowe 3) Część nr 3 – Meble kuchenne 4) Część nr 4 – Meble metalowe 5) Część nr 5 – Meble konferencyjne 6) Część nr 6 – Meble – pomieszczenie do nagrań 7) Część nr 7 – Krzesła, fotele, sofy
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Część nr 1 – Meble gabinetowe
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile
39113100 Sessel
39130000 Büromöbel
39141000 Küchenmöbel
39141400 Einbauküchen
44421000 Gepanzerte oder verstärkte Tresore, Sicherheitskassetten und Türen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Część nr 1 – Meble gabinetowe, 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załączniki nr 1.1 do części od 1 do 7, Załącznik nr 1.2 – wykaz mebli do części od 1 do 7 i Załącznik nr 1.3 do SWZ - projekt wizualizacji do Części od 1 do 7
Część nr 2 – Meble biurowe
Los-Nr.: 2
2) Część nr 2 – Meble biurowe, 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załączniki nr 1.1 do części od 1 do 7, Załącznik nr 1.2 – wykaz mebli do części od 1 do 7 i Załącznik nr 1.3 do SWZ - projekt wizualizacji do Części od 1 do 7
Część nr 3 – Meble kuchenne
Los-Nr.: 3
3) Część nr 3 – Meble kuchenne, 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załączniki nr 1.1 do części od 1 do 7, Załącznik nr 1.2 – wykaz mebli do części od 1 do 7 i Załącznik nr 1.3 do SWZ - projekt wizualizacji do Części od 1 do 7
Część nr 4 – Meble metalowe
Los-Nr.: 4
4) Część nr 4 – Meble metalowe, 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załączniki nr 1.1 do części od 1 do 7, Załącznik nr 1.2 – wykaz mebli do części od 1 do 7 i Załącznik nr 1.3 do SWZ - projekt wizualizacji do Części od 1 do 7
Część nr 5 – Meble konferencyjne
Los-Nr.: 5
5) Część nr 5 – Meble konferencyjne, 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załączniki nr 1.1 do części od 1 do 7, Załącznik nr 1.2 – wykaz mebli do części od 1 do 7 i Załącznik nr 1.3 do SWZ - projekt wizualizacji do Części od 1 do 7
Część nr 6 – Meble – pomieszczenie do nagrań
Los-Nr.: 6
6) Część nr 6 – Meble – pomieszczenie do nagrań, 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załączniki nr 1.1 do części od 1 do 7, Załącznik nr 1.2 – wykaz mebli do części od 1 do 7 i Załącznik nr 1.3 do SWZ - projekt wizualizacji do Części od 1 do 7
Część nr 7 – Krzesła, fotele, sofy
Los-Nr.: 7
7) Część nr 7 – Krzesła, fotele, sofy, 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załączniki nr 1.1 do części od 1 do 7, Załącznik nr 1.2 – wykaz mebli do części od 1 do 7 i Załącznik nr 1.3 do SWZ - projekt wizualizacji do Części od 1 do 7