Раздел ІІ: Предмет
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на електрически материали и оборудване в обособени позиции за нуждите на НЕК ЕАД
Референтен номер: 22РП-Р19А042
II.1.2)Основен CPV код31000000 Електрически машини, уреди, оборудване и консумативи; осветление
II.1.4)Кратко описание:
Предмет на поръчката е доставката на електрически материали и оборудване за нуждите на НЕК ЕАД, групирани в следните обособени позиции:
ОП №1: Доставка на електрически материали за нуждите на предприятие „Язовири и каскади“;
ОП № 2: Доставка на електрографитни четки за хидрогенераторите към предприятие „ВЕЦ“;
ОП № 3: Доставка на електрически материали и оборудване за средно и високо напрежение;
ОП № 4: Доставка на инвертори за ПАВЕЦ „Орфей“ и ВЕЦ „Бели искър“;
ОП № 5: Доставка на разединители за нуждите на площадка Белене;
ОП №6: Доставка на електрически материали и оборудване;
ОП №7: Доставка на измервателни трансформатори;
ОП №8: Доставка на захранващи трансформатори;
ОП №9: Доставка на електрически акумулатори за уреди и инструменти;
ОП №10: Доставка на специализирани акумулатори за контролно измервателни системи (КИС) в предприятие „Язовири и каскади“
ОП №11: Доставка на силов трансформатор СН 20/0,4 kV 1600 kVA при МВЕЦ на ВЕЦ Цанков камък“.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Доставка на електрически материали за нуждите на предприятие „Язовири и каскади“
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове31000000 Електрически машини, уреди, оборудване и консумативи; осветление
30237475 Електрически датчици
31216000 Гръмоотводи
31518100 Прожектори
31321210 Кабел за ниско напрежение
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Предмет на доставка по обособената позиция са електрически материали за нуждите на предприятие „Язовири и каскади“ - 34 вида.
Изискванията към изделията и условията за изпълнение на поръчката са описани в Техническата спецификация.
Доставка на електрографитни четки за хидрогенераторите към предприятие „Водноелектрически централи“
Обособена позиция №: 2
II.2.2)Допълнителни CPV кодове31161000 Части за електрически двигатели и генератори
Предмет на доставка по обособената позиция са електрографитни четки за хидрогенераторите към предприятие „Язовири и каскади“ - 12 вида.
Доставка на електрически материали и оборудване за средно и високо напрежение
Обособена позиция №: 3
II.2.2)Допълнителни CPV кодове31600000 Електрическо оборудване
31224500 Клеми - CB04
31682300 Оборудване за средновисоко напрежение
Предмет на доставка по обособената позиция са електрически материали и оборудване за средно и високо напрежение за предприятие „Язовири и каскади“ - 4 вида клеми, шинодържател и преобразувател на напрежение.
Доставка на инвертори за ПАВЕЦ „Орфей“ и ВЕЦ „Бели искър“
Обособена позиция №: 4
II.2.2)Допълнителни CPV кодове31155000 Инвертори
Предмет на доставка по обособената позиция са инвертори за ПАВЕЦ „Орфей“ и ВЕЦ „Бели искър“ за предприятие „Язовири и каскади“ - 2 вида.
Доставка на разединители за нуждите на площадка Белене
Обособена позиция №: 5
II.2.2)Допълнителни CPV кодове31214110 Секционни разединители
Предмет на доставка по обособената позиция са разединители за нуждите на площадка Белене - 1 вид, 4 броя.
Доставка на електрически материали и оборудване
Обособена позиция №: 6
31131100 Устройства за задействане или регулиране на работа
31211320 Стопяеми вложки на предпазители
31214190 Краен изключвател
31221000 Електрически релета
31711150 Електрически кондензатори
31712347 Мощни диоди или диоди за слънчеви панели
31221100 Силови релета
31221600 Релета за време
31681000 Електрически аксесоари
38810000 Оборудване за управление на промишлени процеси
31681400 Електрически компоненти
44322000 Аксесоари за кабели
44111511 Електрически изолатори
31211310 Предпазители
Предмет на доставка по обособената позиция са електрически материали и оборудване - 247 вида.
Доставка на измервателни трансформатори
Обособена позиция №: 7
II.2.2)Допълнителни CPV кодове31173000 Измервателен трансформатор
Предмет на доставка по обособената позиция са измервателни трансформатори - 4 вида.
Доставка на захранващи трансформатори
Обособена позиция №: 8
II.2.2)Допълнителни CPV кодове31174000 Захранващи трансформатори
Предмет на доставка по обособената позиция са захранващи трансформатори - 1 вид, 5 броя.
Доставка на електрически акумулатори за уреди и инструменти
Обособена позиция №: 9
II.2.2)Допълнителни CPV кодове31430000 Електрически акумулатори
Предмет на доставка по обособената позиция са електрически акумулатори за уреди и инструменти - 6 вида.
Доставка на специализирани акумулатори за контролно измервателни системи (КИС) в предприятие „Язовири и каскади“
Обособена позиция №: 10
Предмет на доставка по обособената позиция са специализирани акумулатори за контролно измервателни системи (КИС) в предприятие „Язовири и каскади“ - 9 вида.
Доставка на силов трансформатор СН 20/0,4 kV 1600 kVA при МВЕЦ на ВЕЦ Цанков камък“
Обособена позиция №: 11
II.2.2)Допълнителни CPV кодове31213200 Разпределителни трансформатори
Предмет на доставка по обособената позиция е силов трансформатор СН 20/0,4 kV 1600 kVA при МВЕЦ на ВЕЦ Цанков камък“ - 1 брой.
Изискванията към изделието и условията за изпълнение на поръчката са описани в Техническата спецификация.