Aufgrund eines technischen Fehlers werden die URLs in den elektronischen Formularen nicht korrekt angezeigt. Wir arbeiten an einer Lösung. Vorerst empfehlen wir Ihnen, das Komma oder andere Sonderzeichen, die fälschlicherweise am Ende der URL erscheinen, zu löschen. Bitte entschuldigen Sie die Unannehmlichkeiten.
Lieferungen - 707047-2023
Kompaktansicht anzeigen
Spanien - Erdgas - Suministro de gas natural para diferentes puntos de suministro de edificios e instalaciones de la Agrupación de Tráfico de la Guardia Civil
224/2023
Bekanntmachung der Veröffentlichung einer Vorinformation oder einer regelmäßigen nicht verbindlichen Bekanntmachung in einem Beschafferprofil
2. Verfahren
2.1 Verfahren
Titel: Suministro de gas natural para diferentes puntos de suministro de edificios e instalaciones de la Agrupación de Tráfico de la Guardia Civil
Beschreibung: Suministro de gas natural para diferentes puntos de suministro de edificios e instalaciones de la Agrupación de Tráfico de la Guardia Civil
Interne Kennung: 1DGT2B000090
2.1.1 Zweck
Art des Auftrags: Lieferungen
Haupteinstufung(cpv): 09123000Erdgas
2.1.2 Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Madrid(ES300)
Land: Spanien
2.1.4 Allgemeine Informationen
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
Het is bijna zover: de nieuwe versie van het TED-portaal wordt op 29.1.2024 in gebruik genomen (let op: de datum is nog onder voorbehoud!) Bent u benieuwd naar de nieuwe functies en verbeteringen en de voordelen voor de gebruikers? Lees ons artikel en kom meer te weten over de belangrijkste wijzigingen en nieuwe functies.
Er zijn momenteel enkele bugs, waardoor de e-formulieren niet altijd goed worden weergegeven. Wij proberen het probleem snel op te lossen. Tot die tijd kunt u voor meer informatie en tips terecht op onze speciale pagina.
De inschrijvingen zijn geopend voor onze 4e workshop voor TED-hergebruikers op 14 december 2023
Leveringen - 707047-2023
Beknopt weergeven
Aankondiging van de bekendmaking van een vooraankondiging of een periodieke indicatieve aankondiging via een kopersprofiel
2. Procedure
2.1 Procedure
Interne identificatiecode: 1DGT2B000090
2.1.1 Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie(cpv): 09123000Aardgas
2.1.2 Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Madrid(ES300)
Land: Spanje
2.1.4 Algemene informatie
Rechtsgrondslag:
Richtlijn 2014/24/EU