Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Przygotowanie dokumentacji projektowej dla Obiektów Wspierających Lotnisko - Umowa Ramowa 1
Referenznummer der Bekanntmachung: 66/22/AW/PZP/175
II.1.2)CPV-Code Hauptteil71220000 Architekturentwurf
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem Zamówienia jest zawarcie Umowy Ramowej 1 na przygotowanie dokumentacji projektowej dla Obiektów Wspierających Lotnisko (SIE).
Przedmiot Zamówienia obejmuje:
1) wykonanie przez Wykonawcę Prac Projektowych dla obiektów wskazanych w OPZ-UR1:
a) opracowanie Dokumentacji Wykonawcy, w tym Dokumentacji Projektowej oraz
b) pozyskanie w imieniu Zamawiającego niezbędnych Zgód Projektowych, w tym Decyzji Administracyjnych i Decyzji Przedsiębiorstw Użyteczności Publicznej,
2) pełnienie przez Wykonawcę Nadzoru Autorskiego, opracowanie Projektu skoordynowanego, opracowanie Projektu szczegółowego, opracowanie Dokumentacji przetargowej - w ramach Prawa Opcji oraz
3) świadczenie przez Wykonawcę innych Usług, w tym usług doradczych, opisanych w Załączniku 1 do SWZ-UR1.
2. Na podstawie Umowy Ramowej 1 zawartej po przeprowadzeniu Postępowania, Zamawiający może zawierać z Wykonawcami Umowy Wykonawcze.
3. Szczegółowy zakres przedmiotu Zamówienia został zawarty w OPZ-UR1.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)22456000 Passierscheine
71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
71323100 Planung von Stromversorgungssystemen
71325000 Planung von Fundamenten
72220000 Systemberatung und technische Beratung
79930000 Dienstleistungen bezüglich Produktdesign
85312320 Beratungsdienste
71313440 Dienstleistungen im Zusammenhang mit der Umweltfolgenabschätzung im Bau
71313400 Umweltfolgenabschätzung im Bau
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1. Na podstawie Umowy Ramowej 1 zawartej po przeprowadzeniu Postępowania, Zamawiający może zawierać z Wykonawcami Umowy Wykonawcze.
2. W Umowie Wykonawczej Zamawiający powierzy Wykonawcy do wykonania jeden lub większą liczbę Etapów. Zakres Etapów oraz Produkty zostały opisane w OPZ-UR1.
3. Zamawiający określi liczbę, rodzaj obiektu budowlanego / obiektów budowlanych, liczbę Etapów wraz z Produktami oraz ich szczegółowy zakres każdorazowo w Zaproszeniu do składania ofert wykonawczych, w tym w OPZ-W, przy czym co do zasady jedna (każda) Umowa Wykonawcza będzie obejmowała co najmniej Etap 1, jeden z Etapów od 2 do 7 oraz Etap 8. Powyższe nie dotyczy m.in. przypadku, gdy SWZ-W będzie obejmował wyłącznie świadczenie usług doradztwa technicznego, w szczególności bez wyodrębnienia Etapów.
4. Szczegółowy zakres przedmiotu Zamówienia został zawarty w OPZ-UR1.
5. Sposób realizacji Zamówienia oraz procedura udzielenia Zamówień Wykonawczych zostały zawarte w Projekcie Umowy Ramowej 1.