Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
2. Verfahren
2.1 Verfahren
Titel: Onderhoud Warmtekrachtkoppeling installatie Rioolwaterzuivering Heiloo
Beschreibung: Opdrachtgever heeft behoefte aan een onderhoudsovereenkomst voor de warmtekrachtkoppeling installatie op de RWZI Heiloo, inclusief een besturingssysteem. Zie voor meer informatie over de opdracht paragraaf 1.5 van de Inschrijvingsleidraad. Preventief onderhoud na elke 700 uur, correctief onderhoud, storingen en 6 verschillende revisies
Interne Kennung: 23.1084739
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: No
2.1.1 Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung(cpv): 50324200Vorbeugende Wartung
Zusätzliche Einstufung(cpv): 45259100Reparatur und Wartung von Kläranlagen
Zusätzliche Einstufung(cpv): 50000000Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung(cpv): 90400000Dienstleistungen in der Abwasserbeseitigung
2.1.2 Erfüllungsort
Land: Niederlande
Ort im betreffenden Land
Zusätzliche Informationen: Noord Holland
2.1.4 Allgemeine Informationen
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
2.1.5 Bedingungen für die Auftragsvergabe
Bedingungen für die Einreichung:
Der Bieter muss Angebote für alle Lose einreichen
2.1.6 Ausschlussgründe
Rein innerstaatliche Ausschlussgründe: Uitsluitingsgronden zijn opgevoerd in de aanbestedingsdocumenten of in TenderNed toegevoegd.
5. Los
5.1 Los: LOT-0000
Beschreibung: Onderhoud Warmtekrachtkoppeling installatie Rioolwaterzuivering Heiloo Preventief onderhoud na elke 700 uur, correctief onderhoud, storingen en 6 verschillende revisies
Interne Kennung: 1
5.1.1 Zweck
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Een initiële looptijd van twee (2) jaar met de mogelijkheid voor opdrachtgever de overeenkomst onder gelijkblijvende voorwaarden één (1) maal met twee (2) jaar te verlengen en daarna vier (4) maal voor de duur van één (1) jaar te verlengen.
5.1.2 Erfüllungsort
5.1.4 Verlängerung
Maximale Verlängerungen: 5
Der Erwerber behält sich das Recht vor, zusätzliche Käufe vom Auftragnehmer zu tätigen, wie hier beschrieben: Een initiële looptijd van twee (2) jaar met de mogelijkheid voor opdrachtgever de overeenkomst onder gelijkblijvende voorwaarden één (1) maal met twee (2) jaar te verlengen en daarna vier (4) maal voor de duur van één (1) jaar te verlengen.
5.1.6 Allgemeine Informationen
Vorbehaltene Teilnahme: Teilnahme ist nicht vorbehalten.
Auftragsvergabeprojekt nicht aus EU-Mitteln finanziert
Die Beschaffung fällt unter das Übereinkommen über das öffentliche Beschaffungswesen
5.1.9 Eignungskriterien
Kriterium:
Art: Eignung zur Berufsausübung
Bezeichnung: E1 Aanbiedingsbrief
Beschreibung: De inschrijver dient bij zijn inschrijving een Aanbiedingsbrief op te nemen die rechtsgeldig is ondertekend door een daartoe bevoegde functionaris van de inschrijver. Bij inschrijving in combinatie moet de Aanbiedingsbrief door alle combinanten ondertekend worden. De ondertekeningsbevoegdheid dient te blijken uit het Uittreksel uit het register van de Kamer van Koophandel. Indien ondertekening geschiedt door een ander dan degene die is vermeld in het register dient tevens (een gewaarmerkte kopie van) de daartoe vereiste volmacht te worden verstrekt.
Anwendung dieses Kriteriums: Verwendet
Bezeichnung: E2 Uniform Europees Aanbestedingsdocument
Beschreibung: Het Uniform Europees Aanbestedingsdocument (UEA) is het Europees standaardformulier dat in Nederland wordt toegepast op aanbestedingen zowel boven als onder de Europese aanbestedingsdrempel. Het UEA is een Eigen verklaring over de financiële toestand, de bekwaamheden en de geschiktheid van ondernemingen voor een aanbestedingsprocedure. Inschrijvers hoeven dan niet het volledige bewijsmateriaal bij inschrijving te verstrekken, wat de administratieve lasten verlicht.
Art: Sonstiges
Bezeichnung: E3 Inschrijvingsbiljet
Beschreibung: Het bij inschrijven indienen van een ondertekend Inschrijvingsbiljet (bijlage 1)
Art: Technische und berufliche Leistungsfähigkeit
Bezeichnung: E4 Kwaliteitssysteemcertificaat
Beschreibung: De gegadigde / inschrijver moet in het bezit zijn van een kwaliteitssysteemcertificaat op basis van de norm NEN-EN-ISO ISO 9001 (2008 of 2015) met als toepassingsgebied het onderwerp van de aanbesteding. Ingeval van een combinatie van gegadigden / inschrijvers dient de combinatie respectievelijk dienen alle deelnemers in het bezit te zijn van het hiervoor bedoelde kwaliteitssysteemcertificaat. Indien afzonderlijke certificaten van de deelnemers in de combinatie worden overgelegd, moeten deze certificaten gezamenlijk overeenkomen met de aard van het werk.
Bezeichnung: E5 Gegevens omtrent technische bekwaamheid (ervaring)
Beschreibung: Zie inschrijvingsleidraad 3.2.3 lid a,b en c
Bezeichnung: E6 Prijzenbladformulier
Beschreibung: Prijzenbladformulier
Anwendung dieses Kriteriums: Nicht verwendet
5.1.10 Zuschlagskriterien
Art: Preis
Bezeichnung: Prijs
Gewichtung (Punkte, genau): 30
Art: Qualität
Bezeichnung: Onderhoudsplan
Beschreibung: Voor opdrachtgever is het belangrijk dat de WKK installatie door een deskundig en betrouwbare opdrachtnemer wordt onderhouden volgens de juiste voorschriften, zodat er hoge mate van betrouwbaarheid en beschikbaarheid van de installatie wordt gerealiseerd. Hierbij dient het onderhoud en bijbehorende revisies kundig te worden uitgevoerd en volgens de juiste frequentie. Ook is het van belang dat snel gehandeld wordt bij een technische storing aan de installatie om deze snel op te lossen. Daarnaast dient opdrachtnemer in staat te zijn het huidige besturingssysteem te kunnen vervangen en onderhouden.
Gewichtung (Punkte, genau): 35
Bezeichnung: Kwaliteit dienstverlening
Beschreibung: Doelstelling: Aanbesteder hecht veel belang aan het contracteren van een dienstverlener die betrouwbaar en deskundig is, ontzorgt, meedenkt en veilig en gezond werken hoog in het vaandel heeft staan. De warmtekrachtkoppeling installatie is voor opdrachtgever een complexe installatie en het is zaak dat deze omwille van de bedrijfszekerheid dat deze goed en veilig onderhouden wordt.
Bezeichnung: Ambitieniveau Social Return
Beschreibung: Het ambitieniveau wat de Inschrijver nastreeft op de PSO ladder
Gewichtung (Punkte, genau): 5
5.1.11 Auftragsunterlagen
5.1.12 Bedingungen für die Auftragsvergabe
Elektronische Einreichung: Erforderlich
Sprachen, in denen Angebote oder Teilnahmeanträge eingereicht werden können: Niederländisch
Elektronischer Katalog: Nicht zulässig
Varianten: Nicht zulässig
Frist für den Eingang der Angebote: 2024-01-15+01:0010:00:00+01:00
Frist, bis zu der das Angebot gültig sein muss: 3MONTH
Informationen über die öffentliche Angebotsöffnung:
Datum/Uhrzeit: 2024-01-15+01:0010:00:00+01:00
Auftragsbedingungen:
Elektronische Rechnungsstellung: Erforderlich
5.1.15 Techniken
Rahmenvereinbarung:
Keine Rahmenvereinbarung
Informationen über das dynamische Beschaffungssystem
Kein dynamisches Beschaffungssystem
Elektronische Auktion:
5.1.16 Weitere Informationen, Schlichtung und Nachprüfung
Überprüfungsstelle: Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier
Organisation, die zusätzliche Informationen über das Vergabeverfahren bereitstellt: Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier
Organisation, die weitere Informationen für die Nachprüfungsverfahren bereitstellt: Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier
Organisation, die Teilnahmeanträge entgegennimmt: Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier