Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Echipamente medicale in cadrul proiectului“Creșterea capacității de gestionare a crizei sanitare COVID -19 pentru elevii și cadrele didactice din Furnizare de produse dezinfectante;
Referenznummer der Bekanntmachung: 5628791/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil39831700 Automatische Seifenspender
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 446 616.59 RON
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)24455000 Desinfektionsmittel