II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa produktów leczniczych – 21 zadań
Referenznummer der Bekanntmachung: EO/LA-2722/II/23
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33600000 Arzneimittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiot zamówienia stanowi dostawa produktów leczniczych – 21 zadań
2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Przedmiot zamówienia stanowi 21 zadań.
3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ, stanowiący Załącznik nr 1 – 21 do SWZ.
4. Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisane w niniejszej SWZ.
5. W przypadku gdy w dokumentacji zostały wskazane, znaki towarowe, patenty lub pochodzenia, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty - Zamawiający dopuszcza oferowanie rozwiązań równoważnych. W opisie przedmiotu zamówienia Zamawiający określił kryteria stosowane w celu oceny równoważności. – jeżeli dotyczy.
6. Za rozwiązanie równoważne (ofertę równoważną) Zamawiający będzie uważał środek posiadający identyczną substancję czynną, dawkę, postać farmaceutyczną, pojemność i sposób podawania jak lek określony przez Zamawiającego.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33600000 Arzneimittel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Methylprednisolonum, 40 mg, proszek i rozpuszczalnik do sporządzania roztworu do wstrzykiwań, op. 1 fiolka
Methylprednisolonum, 125 mg, proszek i rozpuszczalnik do sporządzania roztworu do wstrzykiwań, op. 1 fiolka
Methylprednisolonum, 500 mg, proszek i rozpuszczalnik do sporządzania roztworu do wstrzykiwań, op. 1 fiolka
Methylprednisolonum, 1000 mg, proszek i rozpuszczalnik do sporządzania roztworu do wstrzykiwań, op. 1 fiolka
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
Nadroparinum calcicum, roztwór do wstrzykiwań, 2 850 j.m. AXa/0,3 ml, op. 10 amp-strzyk.
Nadroparinum calcicum, roztwór do wstrzykiwań, 3 800 j.m. AXa/0,4 ml, op. 10 amp-strzyk.
Nadroparinum calcicum, roztwór do wstrzykiwań, 5 700 j.m. AXa/0,6 ml, op. 10 amp-strzyk.
Nadroparinum calcicum, roztwór do wstrzykiwań, 7 600 j.m. AXa/0,8 ml, op. 10 amp-strzyk.
Nadroparinum calcicum, roztwór do wstrzykiwań, 9 500 j.m. AXa/1 ml, op. 10 amp-strzyk.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
Perindoprilum argininum + Amlodipinum, 10 mg + 10 mg, tabletki, op. 90 tabl.
Perindoprilum argininum + Amlodipinum, 5 mg + 10 mg, tabletki, op. 90 tabl.
Perindoprilum argininum + Amlodipinum, 10 mg + 5 mg, tabletki, op. 90 tabl.
Perindoprilum argininum + Amlodipinum, 5 mg + 5 mg, tabletki, op. 90 tabl.
Indapamidum, tabletki o przedłużonym uwalnianiu, 1,5 mg, op. 108 tabl.
Tianeptinum natricum, 12,5 mg, tabletki powlekane, op. 108 tabl
Trimetazidini dihydrochloridum, tabletki o zmodyfikowanym uwalnianiu, 35 mg, op. 90 tabl
Perindoprilum argininum + Indapamidum, 5 mg + 1,25 mg, tabletki powlekane, op. 90 tabl.
Perindoprilum argininum + Indapamidum + Amlodipinum, tabletki powlekane, 5 mg + 1,25 mg + 5 mg, op. 90 tabl
Perindoprilum argininum + Indapamidum + Amlodipinum, tabletki powlekane, 5 mg + 1,25 mg + 10 mg, op. 90 tabl
Perindoprilum argininum + Indapamidum + Amlodipinum, tabletki powlekane, 10 mg + 2,5 mg + 5 mg, op. 90 tabl
Perindoprilum argininum + Indapamidum + Amlodipinum, tabletki powlekane, 10 mg + 2,5 mg + 10 mg, op. 90 tabl
Gliclazidum, tabletki o zmodyfikowanym uwalnianiu, 60 mg, op. 90 tabl
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
Thiotepum, proszek do sporządzania koncentratu roztworu do infuzji, 100 mg, op. 1 fiolka
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
Coffeinum citricum, 20 mg/ml, roztwór do infuzji i roztwór doustny, op. 10 amp
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
Hepatitis B Vaccine, zawiesina do wstrzykiwań, 0,02 mg/1 ml, op. 1 amp-strzyk.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
Raltegravir, 400 mg, tabl. Powlekane, op. 60 tabl
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
Mitoxantronum, koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji, 20 mg, op. 1 fiol a 10 ml
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9
Methotrexatum, roztwór do wstrzykiwań; 10 mg/ml (50 mg/5 ml), op. 1 fiol a 5 ml
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 10
Acidum tranexamicum, 100 mg/ml, roztwór do wstrzykiwań, op. 5 amp a 5 ml
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 11
Mycophenolas mofetil, 500 mg, proszek do sporządzania koncentratu do przygotowania roztworu do infuzji, op. 4 fiolki
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 12
Thrombinum bovinum, 200 j.m./ml, proszek i rozpuszczalnik do sporządzania roztworu do stosowania miejscowego, op. 5 amp z proszkiem 400 j.m. i 5 amp z rozpuszczalnikiem po 2 ml
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 13
Bupivacaini hydrochloridum + Epinephrinum, 0,5%, (5 mg + 0,005 mg)/ml, roztwór do wstrzykiwań, op. 5 fiolek a 20 ml
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 14
Sugammadex, 100 mg/1 ml, roztwór do wstrzykiwań, op. 10 fiolek a 2 ml
Heksametylodisiloksan, spray do bezpolesnego usuwania plastrów, op. 50 ml
Oxytocinum, 5 IU/1 ml, roztwór do wstrzykiwań i infuzji, op. 10 amp a 1 ml
Ferrosi gluconas, w 1 tabletce: 23,2mg jonów żelaza (II) (200mg żelaza (II) glukonianu), tabetki powlekane, op. 50 tabl.
Dequalinii chloridum, 10 mg, tabletki dopochwowe, op. 6 szt.
Acidum thiocticum, roztwór od infuzji, 600 mg/50 ml, op. 10 fiolek a 50 ml
Nifuratelum + Nystatinum, 500 mg + 200 000 j.m., globulki dopochwowe, op. 12 szt
Aripiprazolum, 7,5 mg/ ml, roztwór do wstrzykiwań, op. 1 fiolka a 1,3 ml
Etamsylatum, 12,5%, 125 mg /ml, roztwór do wstrzykiwań, op. 50 fiolek a 2 ml
Etamsylatum, 250 mg, tabletki, op. 30 tabl.
Alprostadilum, 500 μg/ml, roztwór do wstrzykiwań, op. 5 amp a 1 ml
Tacrolimusum monohydricum, 0,1%, maść, op. 10 g
Cholecalciferolum, krople doustne, 15 000 jm/ml, op. 10 ml
Bupivacaini hydrochloridum, 5 mg/ml, roztwór do wstrzykiwań, op. 5 amp a 4 ml
Cariprazinum, kapsułki twarde, 4,5 mg, op. 28 szt
Fenofibratum, kapsułki, 200 mg, op. 30 szt
Candesartanum cilexetili, tabletki, 16 mg, op. 28 tabl
Tormentillae rhizomae extractum fluidum + Ichthammolum + Borax + Zincum oxydatum, 100 g maści zawiera substancje czynne: Tormentillae rhizomae extractum fluidum 2 g, Ichthammolum 2 g, Borax 1 g, Zincum oxydatum 20 g, op. tuba 20 g
Rivaroxabanum, 2,5 mg, tabletki powlekane, op. 20 tabl
Cyproheptadini hydrochloridum, 4 mg, tabletki, op. 20 tabl
Ferrosi sulfas + Acidum ascorbicum, 100 mg Fe (II) + 60 mg, tabletki o przedłużonym uwalnianiu, op. 50 tabl
Agomelatinum, 25 mg, tabletki powlekane, op. 84 szt
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 15
Phenylobutazonum, 5%, maść, op. 30 g
Aluminium acetotartaricum, 1 g, tabletki do sporządzania roztworu do stosowania na skórę, op. 6 tabl
Tacrolimusum, 0,03%, maść, op. 10 g
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 16
Diclofenacum natricum, 100 mg, czopki doodbytnicze, op. 10 czopków
Alantoinum, maść, 1 g maści zawiera 20 mg alantoiny oraz substancje pomocnicze, op. 30 g
Talcum + Amylum solani + Zincum oxydatum + Alantoinum, zasypka do użytku zewnętrznego, op. 50 g
Betamethasonum + Gentamicinum, (0,5 mg + 1 mg)/ g, maść, op. 30 g
Clotrimazolum, 10 mg/g, krem, op. 20 g
Fluocinoloni acetonidum, 0,25 mg/g, żel, op. 15 g
Natamycinum + Hydrocortisonum + Neomycinum, (10 mg + 10 mg + 3500 I.U.)/g, maść, op. 15 g
Oxytetracyclini hydrochloridum + Hydrocortisonum, (9,3 mg + 3,1 mg)/g, aerozol na skórę, op. 30 ml
Oxytetracyclini hydrochloridum + Hydrocortisonum, (30 mg + 10 mg)/g, maść, op. 10 g
Prilocainum + Lidocainum, (25 mg + 25 mg)/g, krem, op. 5 g
Paraffinum Liquidum + Chamomilla Recutita + Linum Usitatissimum + Parfum, oliwka dla dzieci i niemowląt od 1 dnia życia, op. 200 ml
Permethrinum, 50 mg/g, krem, op. 30 g
Natrii tetraboras, 200 mg/g, roztwór do stosowania w jamie ustnej, op. 10 g
100 ml produktu zawiera substancje czynne: 100 ml Extractum compositum fluidum (0,65:1) ex: Matricariae flore, Quercus cortice, Salviae folio, Arnica herba, Calami rhizomate, Menthae piperitae herba, Thymi herba (2/2/2/1/1/1/1), zawartość etanolu 60-70% (v/v), koncentrat do sporządzania roztworu do stosowania w jamie ustnej, op. 100 ml
Dexamethasonum, 1 mg/ml, krople do oczu, zawiesina, op. 5 ml
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 17
Gentamicini sulfas + Dexamethasonum, (5 mg + 1 mg)/ml, krople do oczu, op. 5 ml
Levofloxacinum, 5 mg/ml, krople do oczu, roztwór, op. 5 ml
Oxytetracyclinum + Hydrocortisoni acetas, (10 mg + 10 mg)/g, maśc do oczu, op. 3 g
Urea + Acidum salicylicum, (100 mg + 50 mg)/g, maść, op. 50 g
Ethylis chloridum, aerozol na skórę, zawiesina, op. 70 g
Crotamitonum, 100 mg/g, maść, op. 40 g
1 g żelu zawiera substancje czynne: 87,1mg salicylanu choliny i 0,1mg cetalkoniowego chlorku oraz substancje pomocnicze, żel stomatologiczny, op. 10 g
Chlorhexidini gluconas, 0,2%, płyn do stosowania w jamie ustnej, op. 300 ml
Phospholipidum essentiale, 300 mg, kapsułki twarde, op. 50 szt
Clozapinum, 25 mg, tabletki, op. 50 tabl
Clozapinum, 100 mg, tabletki, op. 50 tabl
Flupentixoli decanoas, 20 mg/ml, roztwór do wstrzykiwań, op. 1 amp a 1 ml
Flupentixolum, 0,5 mg, tabletki powlekane, op. 50 tabl
Flupentixolum, 3 mg, tabletki powlekane, op. 50 tabl
Haloperidolum, 5 mg, tabletki, op. 30 tabl
Moclobemidum, 150 mg, tabletki powlekane, op. 30 tabl
Zuclopenthixolum, 200 mg/ml, roztwór do wstrzykiwań, op. 10 amp a 1 ml
Zuclopenthixolum, 10 mg, tabletki powlekane, op. 100 tabl
Zuclopenthixolum, 25 mg, tabletki powlekane, op. 100 tabl
Dorzolamidum + Timololum, (20 mg + 5 mg)/ml, krople do oczu, roztwór, op. 1 butelka a 5 ml
Mupirocin, 20 mg/g, maść do nosa, op. 3 g
Ciclopirox olaminum, 0,01 g/g, krem do leczenia grzybicy skóry, op. 30 g
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 18
Aripiprazolum, 15 mg, tabletki, op. 14 tabl.
Bisoprololi fumaras, tabletki powlekane, 1,25 mg, op. 30 tabl
Duloxetinum, 60 mg, kapsułki dojelitowe, op. 28 szt
Sulodexidum, 300 LSU/ ml, roztwór do wstrzykiwań, op. 10 amp a 2 ml
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 19
Kalii canrenoas, 20 mg/ml, roztwór do wstrzykiwań, op. 10 amp a 10 ml
Poractant alfa (frakcja fosfolipidów z płuc świni) 80 mg/ml, zawiesina do stosowania dotchawiczego i dooskrzelowego, op. 2 fiolki a 1,5 ml
Ofloxacinum, 3 mg/ml, krople do oczu, roztwór, op. 5 ml
Ofloxacinum, maść do oczu, 3 mg/g, op. 3 g
Paroxetinum, 20 mg, tabletki powlekane, op. 30 tabl
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 20
Anidulafungin, 100 mg, proszek do sporządzania koncentratu roztworu do infuzji, op. a 1 fiolka
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 21
Ivabradinum, 5 mg, tabletki powlekane, op. 112 tabl.
Perindoprilum argininum, 10 mg, tabletki powlekane, op. 90 tabl.
Perindoprilum argininum, 5 mg, tabletki powlekane, op. 90 tabl.