Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Investicijų projektų, sąnaudų-naudos analizių ir finansavimo paraiškų projektams parengimo paslaugos
II.1.2)CPV-Code Hauptteil66171000 Finanzberatung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Perkamos investicijų projektų, sąnaudų-naudos analizių ir finansavimo paraiškų projektams parengimo paslaugos. Viešasis pirkimas susideda iš keturių dalių:
I pirkimo objekto dalis – įkainio už investicijų projektų su investicijų skaičiuoklėmis pagal VšĮ Centrinės projektų valdymo agentūros nustatytus viešai skelbiamus reikalavimus parengimą pirkimas;
II pirkimo objekto dalis – įkainio už investicijų projektų sąnaudų ir naudos analizės parengimą pirkimas;
III pirkimo objekto dalis – įkainio už projektų įgyvendinimo planų (paraiškų) finansavimui Europos Sąjungos Sanglaudos ir Regioninės plėtros fondų lėšomis parengimą pirkimas;
IV pirkimo objekto dalis – įkainio už paraiškų projektų finansavimui Europos infrastruktūros tinklų priemonės (EITP, angl. CEF) lėšomis parengimą pirkimas.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Įkainio už investicijų projektų su investicijų skaičiuoklėmis pagal VšĮ Centrinės projektų valdymo agentūros nustatytus viešai skelbiamus reikalavimus parengimą pirkimas
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)66171000 Finanzberatung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Paslaugos teikėjas, rengdamas investicijų projektus su investicijų skaičiuoklėmis, privalės vadovautis VšĮ Centrinės projektų valdymo agentūros nustatytais investicijų projektų su investicijų skaičiuoklėmis rengimui viešai skelbiamais reikalavimais. Paslaugas užsakovas pirks pagal poreikį, pateikdamas paslaugų užsakymus.
Įkainio už investicijų projektų sąnaudų ir naudos analizės parengimą pirkimas
Los-Nr.: 2
Paslaugas užsakovas pirks pagal poreikį pateikdamas paslaugų užsakymus. Paslaugos teikėjas, rengdamas investicijų projektų sąnaudų ir baudos analizes, privalės vadovautis Lietuvos Respublikos teisės aktais (įskaitant VšĮ Centrinės projektų valdymo agentūros nustatytais reikalavimais), reglamentuojančiais investicijų projektų rengimą ir jų finansavimo socialinės, ekonominės ir finansinės naudos pagrindimą.
Įkainio už projektų įgyvendinimo planų (paraiškų) finansavimui Europos Sąjungos Sanglaudos ir Regioninės plėtros fondų lėšomis parengimą pirkimas
Los-Nr.: 3
Paslaugos teikėjas, rengdamas projektų įgyvendinimo planus su būtinu dokumentų komplektu investicijų projektų finansavimui Europos Sąjungos Sanglaudos fondo ir Europos regioninės plėtros fondo lėšomis, privalės vadovautis viešai skelbiamais Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimais.Paslaugas Užsakovas pirks pagal poreikį pateikdamas paslaugų užsakymus.
Įkainio už paraiškų projektų finansavimui Europos infrastruktūros tinklų priemonės (EITP, angl. CEF) lėšomis parengimą pirkimas
Los-Nr.: 4
Paslaugos teikėjas, rengdamas finansavimo paraiškas su priedais Europos infrastruktūros tinklų priemonės lėšoms gauti, privalės vadovautis Europos infrastruktūros tinklų priemonę administruojančios institucijos Europos klimato, infrastruktūros ir aplinkos vykdomosios įstaigos (angl. sutr. CINEA) minėtų finansavimo paraiškų parengimui nustatytais viešai skelbiamais reikalavimais