Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 70731-2023
Polen-Bisztynek: Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
2023/S 025-070731
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Odbiór, transport i dalsze zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP/2/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru, transportu i dalszego zagospodarowania odpadów o kodzie 19 12 12 - Inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11. Odbiór odpadów następować będzie z Instalacji Komunalnej – Międzygminnego Zakładu Kompleksowego Przerobu Odpadów Komunalnych „Sękity” Sp. z o.o., Bisztynek-Kolonia 14, 11-230 Bisztynek w ilości 2600 Mg - około 200 Mg miesięcznie.
Termin wykonania przedmiotu zamówienia od dnia podpisania umowy do dnia 31.12.2023 roku lub wcześniej gdy wyczerpie się określona umową ilość/wartość netto przedmiotu zamówienia.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Pozostałość po procesie sortowania kwalifikowania jest jako odpad o kodzie 19 12 12 - inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11, odpad o dużej kaloryczności będący przedmiotem zamówienia. Zamawiający zastrzega przekazywanie odpadów luzem.
Zamawiający zastrzega, że z uwagi na bezpośrednią produkcję odpadu kodzie 19 12 12 z odpadów zmieszanych (20 03 01) i opakowaniowych (grupa 15 01) dostarczanych na bieżąco, nie ma możliwości określenia jakościowych i morfologicznych odpadów przekazywanych Wykonawcy. W związku z tym Wykonawca nie może dochodzić żadnych roszczeń od Zamawiającego z tego tytułu.
Załadunek odpadu o kodzie 19 12 12 powstającego na stanie Sortowni leży po stronie Zamawiającego, zaś transport po stronie Wykonawcy. Ze względów technicznych załadunek może odbywać się na naczepę z ruchomą podłogą.