Bekanntmachung einer Änderung
Änderung eines Vertrags/einer Konzession während der Laufzeit
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
"Доставка и разпределение на природен газ за нуждите на Община Варна по обособени позиции"
II.1.2)CPV-Code Hauptteil09123000 Erdgas
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
"Доставка и разпределение на природен газ за нуждите на Комплекс за социални услуги за деца и семейства – Варна”
Los-Nr.: 4
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung zum Zeitpunkt des Abschlusses des Vertrags:
При изпълнение на обособена позиция №4 следва да се извърши: доставка и разпределение на природен газ до обект: Комплекс за социални услуги за деца и семейства – Варна – второстепенен разпоредител с бюджет