Een bug verstoort de manier waarop URL’s in aankondigingen in de vorm van e formulieren (eForms) worden weergegeven. We proberen het probleem snel op te lossen! Ondertussen raden wij u aan de komma (of enig ander bijzonder teken) aan het einde van de URL te verwijderen. Sorry voor het ongemak.
Leveringen - 707559-2023
Beknopt weergeven
België - Aardolie en aardoliedistillaten - **GEGUNDE OPDRACHT** Raamovereenkomst voor het leveren van brandstoffen in bulk
224/2023
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
2. Procedure
2.1 Procedure
Titel: **GEGUNDE OPDRACHT** Raamovereenkomst voor het leveren van brandstoffen in bulk
Beschrijving: De opdracht omvat het leveren van brandstoffen in bulk. Het gaat om de levering van o.a. volgende brandstoffen: - Diesel B7; - Gasolie verwarming; - Gasolie diesel; - Benzine 95 RON E10; - Benzine 98 RON E5. Voor HVO-diesel (diesel XTL) wordt optioneel prijs gevraagd. (niet vereist, vrije optie) Actueel (2022) gaat het om ca. 1 200 000 liter brandstof in bulk afgenomen op jaarbasis (waarvan ca. 23% diesel, ca. 36% gasolie verwarming, ca. 37% gasolie diesel en ca. 4% benzines). Volgende regio’s dienen te kunnen beleverd worden: - Provincie Oost-Vlaanderen; - Provincie West-Vlaanderen; - Provincie Henegouwen; - Provincie Antwerpen; - Provincie Vlaams Brabant; - Brussels Hoofdstedelijk Gewest; - Provincie Limburg. MERK OP: de opgegeven waarde van de winnende offerte, alsook de opgegeven waardes van de respectievelijk hoogste en laagste regelmatige offerte, betreffen telkens het totaal van de door de respectievelijke inschrijvers opgegeven kortingen op de officiële dagprijzen van de brandstoffen, gebaseerd op de in de inventaris opgegeven, ingeschatte afnames op jaarbasis. De theoretisch maximale waarde van de aanbesteding bedraagt € 7 500 000 (excl. btw).
Interne identificatiecode: Farys-ALL-23-002-F02__2
Type procedure: Openbaar
2.1.1 Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie(cpv): 09130000Aardolie en aardoliedistillaten
2.1.4 Algemene informatie
Rechtsgrondslag:
Richtlijn 2014/24/EU
5. Perceel
5.1 Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
5.1.1 Doel
5.1.2 Plaats van uitvoering
Land: België
Overal in het desbetreffende land
Aanvullende informatie:
5.1.6 Algemene informatie
Aanbestedingsproject dat niet uit EU-fondsen wordt gefinancierd
De aanbesteding valt onder de Overeenkomst inzake overheidsopdrachten (GPA)
5.1.10 Gunningscriteria
Criterium:
Type: Prijs
Beschrijving: Korting op de officiële dagprijs
Type: Kwaliteit
Beschrijving: de uitgebreidheid van het aanbod
Beschrijving: de maximale leveringstermijn
5.1.15 Technieken
Raamovereenkomst:
Raamovereenkomst, zonder hernieuwde oproep tot mededinging
Informatie over het dynamische aankoopsysteem
Geen dynamisch aankoopsysteem
Elektronische veiling:
5.1.16 Nadere inlichtingen, bemiddeling en evaluatie
Organisatie voor beroepsprocedures: Raad van State