Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
Aufgrund von Störungen werden eForms- Mitteilungen derzeit fehlerhaft angezeigt. Wir arbeiten an einer Lösung. Bis dahin konsultieren Sie bitte unsere Hilfsseite.
Jetzt registrieren: 4. Workshop für Weiterverwender von TED-Daten am 14. Dezember 2023
Bauleistung - 707564-2023
Kompaktansicht anzeigen
Niederlande - Instandhaltung von Fernstraßen - 31157041: Meerjarig Onderhoud Hoofdwegennet West-Nederland Zuid
224/2023
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
2. Verfahren
2.1 Verfahren
Titel: 31157041: Meerjarig Onderhoud Hoofdwegennet West-Nederland Zuid
Beschreibung: Zaaknummer: 31165185 Naam project: Het meerjarig in stand houden van, monitoren van en informeren over de toestand van het Areaal, met upgradewerkzaamheden in het beheersgebied van Rijkswaterstaat West-Nederland Zuid (WNZ), perceel Noord. Beschrijving van wijziging: Het nazorgen en inboeten van struiken en bomen op diverse locaties bij de A12, A13 en A20.
Interne Kennung: 31157041
2.1.1 Zweck
Art des Auftrags: Bauleistung
Haupteinstufung(cpv): 45233139Instandhaltung von Fernstraßen
Zusätzliche Einstufung(cpv): 45200000Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung(cpv): 45300000Bauinstallationsarbeiten
Zusätzliche Einstufung(cpv): 77340000Baum- und Heckenschnitt
Zusätzliche Einstufung(cpv): 90000000Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
2.1.2 Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Agglomeratie Leiden en Bollenstreek(NL337)
Land: Niederlande
Zusätzliche Informationen: Zuid-Holland
Land, Gliederung (NUTS): Agglomeratie ’s-Gravenhage(NL332)
Land, Gliederung (NUTS): Delft en Westland(NL333)
Land, Gliederung (NUTS): Oost-Zuid-Holland(NL33B)
Land, Gliederung (NUTS): Groot-Rijnmond(NL33C)
Land, Gliederung (NUTS): Zuidoost-Zuid-Holland(NL33A)
2.1.4 Allgemeine Informationen
Zusätzliche Informationen: De in bijlage A benoemde documenten zijn, gezien de omvang hiervan, apart aan te vragen. Middels het doorgeven van een e-mailadres in een bericht via Tenderned zijn deze documenten op te vragen. Rijkswaterstaat hanteert de gedragscode "Publiek Opdrachtgeverschap". De gedragscode is te downloaden op de internetsite van Rijkswaterstaat via het adres: http://www.rws.nl/opdrachtgeverscode. . Klachten m.b.t. de aanbestedingsprocedure kunnen worden ingediend bij het Centrale Klachtenmeldpunt Aanbesteden Rijkswaterstaat, e-mailadres: klachtenmeldpunt@rws.nl. Klachten kunnen betrekking hebben op het niet naleven van wettelijke bepalingen of inbreuk op algemene aanbestedingsbeginselen. Een klacht moet schriftelijk worden ingediend en moet duidelijk en gemotiveerd aangeven op welk aspect van de aanbestedingsprocedure de klacht betrekking heeft. . Motiveringen die noodzakelijk zijn in het kader van de Aanbestedingswet 2012 zijn opgenomen in de Aanbestedingsleidraad. . Ten behoeve van de aanbestedingsprocedure is een Aanbestedingsleidraad opgesteld, deze is bij de aankondiging gevoegd, dan wel is gratis te downloaden op www.tenderned.nl. Bij strijdigheid tussen deze aankondiging en de Aanbestedingsleidraad, prevaleert de Aanbestedingsleidraad. De aanmelding als gegadigde dient uitsluitend te geschieden met gebruikmaking van het aanmeldingsformulier dat is gevoegd bij de Aanbestedingsleidraad. . De aanbestedingsprocedure vindt plaats onder toepassing van het Aanbestedingsreglement Werken 2016 (ARW 2016). . De aanmelding- en inschrijving op onderhavige aanbesteding verloopt geheel digitaal. De bij inschrijving in te dienen documenten dienen voorzien te zijn van een gekwalificeerde elektronische handtekening (PKIo-certificaat of EU-qualified certificaat). Meer informatie over digitaal aanmelden en inschrijven bij Rijkswaterstaat is te vinden op: http://rijkswaterstaat.nl/zakelijk/zakendoen-met-rijkswaterstaat/inkoopbeleid/aanbesteden/digitaal-aanmelden-inschrijven/index.aspx
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
5. Los
5.1 Los: LOT-0000
Titel: Perceel Noord
Beschreibung: De perceelgrenzen zijn gelijk aan de geografische districtsgrenzen (Noord en Zuid). In totaal gaat het binnen perceel Noord om circa 158 kilometer auto(snel)wegen.
Interne Kennung: 1
5.1.1 Zweck
Zusätzliche Einstufung(cpv): 45233139Instandhaltung von Fernstraßen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging
5.1.2 Erfüllungsort
5.1.3 Geschätzte Dauer
Laufzeit: 24MONTH
5.1.4 Verlängerung
Der Erwerber behält sich das Recht vor, zusätzliche Käufe vom Auftragnehmer zu tätigen, wie hier beschrieben: De looptijd van de opdracht kan eenmalig worden verlengd met 3 jaar.
5.1.6 Allgemeine Informationen
Auftragsvergabeprojekt nicht aus EU-Mitteln finanziert
Die Beschaffung fällt unter das Übereinkommen über das öffentliche Beschaffungswesen
5.1.12 Bedingungen für die Auftragsvergabe
5.1.16 Weitere Informationen, Schlichtung und Nachprüfung
Überprüfungsstelle: Rijkswaterstaat Programma's, Projecten en Onderhoud
Organisation, die zusätzliche Informationen über das Vergabeverfahren bereitstellt: Rijkswaterstaat Programma's, Projecten en Onderhoud
Organisation, die weitere Informationen für die Nachprüfungsverfahren bereitstellt: Rijkswaterstaat Programma's, Projecten en Onderhoud
Organisation, die den Auftrag unterzeichnet: Rijkswaterstaat Programma's, Projecten en Onderhoud