Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 70757-2023
Polen-Stettin: Polyaluminiumchlorid
2023/S 025-070757
Auftragsbekanntmachung – Sektoren
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Sukcesywna dostawa wodnego roztworu chlorku poliglinu na potrzeby Zakładu Produkcji Wody Miedwie oraz Oczyszczalni Ścieków Zdroje
Referenznummer der Bekanntmachung: 5/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
24312123 Polyaluminiumchlorid
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wodnego roztworu chlorku poliglinu na potrzeby Zakładu Produkcji Wody Miedwie i Oczyszczalni Ścieków Zdroje w Szczecinie. Postępowanie jest prowadzone z podziałem na części.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Część nr 1
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Część nr 1 Sukcesywny dostawy wodnego roztworu chlorku poliglinu przeznaczonego do uzdatniania wody w okresie 12 miesięcy - Zakład Produkcji Wody Miedwie.
Część nr 2
Los-Nr.: 2
Część nr 2 Sukcesywne dostawy wodnego roztworu chlorku poliglinu przeznaczonego do zwalczania bakterii nitkowatych w Oczyszczalni Ścieków Zdroje w okresie 12 miesięcy.