Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
Aufgrund von Störungen werden eForms- Mitteilungen derzeit fehlerhaft angezeigt. Wir arbeiten an einer Lösung. Bis dahin konsultieren Sie bitte unsere Hilfsseite.
Jetzt registrieren: 4. Workshop für Weiterverwender von TED-Daten am 14. Dezember 2023
Lieferungen - 707590-2023
Kompaktansicht anzeigen
Ungarn - Laserdrucker - Multifunkciós nyomtató szállítása - II.
224/2023
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
2. Verfahren
2.1 Verfahren
Titel: Multifunkciós nyomtató szállítása - II.
Beschreibung: „A Nemzeti Választási Iroda részére multifunkciós nyomtató szállítása” tárgyú közbeszerzési eljárás eredményeképp nyertes ajánlattevő feladata 1250 db, azonos gyártmányú és típusú, a műszaki leírásban részletezett követelményeknek megfelelő új, korábban nem használt multifunkciós nyomtató szállítása adásvételi szerződés keretében. Nyertes Ajánlattevőnek 1250 db, azonos gyártmányú és típusú, a műszaki leírásban részletezett követelményeknek megfelelő új, korábban nem használt multifunkciós nyomtató szállítását kell vállalnia. A leszállított eszközökkel kapcsolatos követelmények (minimális feltételek): - Elvárt technológia: lézer - A multifunkciós nyomtató rendelkezzen másolási, szkennelési és fax funkciókkal is. - Az eszköz rendelkezzen szkennelési minőség függvényében akár 20 kép/perc szkennelési képességgel. - A multifunkciós készülék rendelkezzen automata dokumentum adagolós és síkágyas szkenner felülettel is. - A multifunkciós készülék legyen képes szkennelni USB-n keresztül számítógépre. - A multifunkciós készülék legyen képes USB meghajtóra történő szkennelésre - A multifunkciós készülék legyen alkalmas USB adathordozóról való nyomtatásra - A multifunkciós készülék rendelkezzen legalább 50 lapos automatikus lapadagolóval. - A multifunkciós készülék sebessége legalább 30 oldal/perc letter méretben és legalább 30 oldal/perc A4 méretben fekete-fehérben ISO/IEC 24734 alapján. - Automatikus kétoldalas (duplex) nyomtatás - A multifunkciós készülék terhelhetősége legalább 30 000 oldal. - A készülék legalább két magos 800 Mhz-es processzorral rendelkezzen. - A készülék legalább 512MB memóriával rendelkezzen. - A készülék rendelkezzen minimum 2,5” színes érintőképernyős kezelőfelülettel - A készülék rendelkezzen legalább a következő külső csatolófelületekkel: o Hi-Speed USB 2.0 B típus o Ethernet 10/100 BaseTX o vezetéknélküli 802.11 b/g/n - A készülék maximális másolási felbontása legalább 600 x 600 dpi. - A készülék maximális nyomtatási felbontása legalább 600 x 600 dpi, 2400-as képminőség mellett. - A készülék által készített első másolat maximum 8 másodperc alatt legyen lehetséges. - A készülék által készített első nyomat maximum 8 másodperc alatt legyen lehetséges. - A multifunkciós készülék legalább a következő oldalleíró nyelveket támogassa: o PostScript 3-emuláció o PCL 5-emuláció o PCL 6-emuláció - A multifunkciós készülék legalább a következő nyomtatási funkciókat támogassa: o Egyérintéses kezelőfelület, o normál, biztonságos, mentett és mintakészlet típusú munkák, o kétoldalas, o tájolás, o leválogatás, o nyomtatási munkaazonosító a margókon, o vázlatmód, o sokképes minta, o füzetelrendezés, o vízjel, o tálca- és festékállapot, o kép elforgatása 180 fokkal, o mentett beállítások, o környezetbarát beállítások.
Vorherige Bekanntmachung: 551453-2023
Interne Kennung: EKR001467552023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: No
Zentrale Elemente des Verfahrens: A Kbt. Második Rész 81. §-a szerinti uniós nyilt közbeszerzési eljárás.
2.1.1 Zweck
Art des Auftrags: Lieferungen
Haupteinstufung(cpv): 30232110Laserdrucker
2.1.3 Wert
Geschätzter Wert ohne MwSt.: 128,579,167HUF
2.1.4 Allgemeine Informationen
Zusätzliche Informationen: Ajánlatkérő a Kbt. 66. § (6) bekezdése szerinti információkat nem kérte. Ajánlattevők adószámait a hirdetmény "Nemzeti azonosítószám" mezője tartalmazza.
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
5. Los
5.1 Los: LOT-0001
Titel: Multifunkciós nyomtatók szállítása
Beschreibung: Műszaki tartalom folytatása: - A multifunkciós készülék legalább a következő mobilnyomtatási funkciókat legyen képes támogatni: o Apple AirPrint, o Mopria Print Service, o Wi-Fi Direct. - A multifunkciós készülék legalább a következő szkennelési funkciókat legyen képes támogatni: o Fekete-fehér és színes szkennelés akár 1200 x 1200 dpi (fekete), illetve 600 x 600 dpi (színes) felbontás mellett o Síkágyas szkenner ADF-fel o Szkennelés sebessége: A4/Letter: Fekete-fehér: 20/25 kép/perc, színes, 6/6 kép/perc o ADF papírbemeneti kapacitás legalább: 50 lap, 75 g/m2 papír o Dokumentumméret: legalább Letter/Legal A6 - A4 (105 x 148 mm) - (216 x 356 mm) között o Szkennelés e-mailbe, FTP-re, hálózatra vagy USB-n kapcsolódó számítógépre, Windows hálózati mappába o Szkennelés fájlformátumai: - PDF (normál, biztonságos (pl. a pdf-et jelszóval lehet ellátni), archív PDF/A), - TIFF, - JPG vagy JPEG - A multifunkciós készülék legalább a következő biztonsági funkciókat legyen képes támogatni: o Digitális aláírású firmware-frissítések, o tanúsítványkezelés: a nyomtatónak képesnek kell lennie a nyomtató által nyújtott webszerver szolgáltatásokhoz külső tanúsítvány kiállító által kiállított tanúsítvány használatára. o biztonságos jelszómódosítás: a jelszó változtatásnál a nyomtatónak mindenképpen kérni kell a jelenlegi jelszót a változtatás folyamatában és csak annak ellenőrzésével történhet meg az új jelszóra módosítás. o TCP-kapcsolatok szűrése, o portszűrés, o hozzáférés-szabályozás, o bizalmas nyomtatás, o nem felejtő memória törlése, o fax/hálózat különválasztása, o feladó e-mail-címének automatikus beillesztése, o bejelentkezési korlátozások: A nyomtató hálózati elérése megadott számú (legalább 32) IP címre korlátozható. o WPA3 támogatás, o TLS 1.3 támogatás. o A Wifi adapternet kikapcsolhatónak kell lennie. - A multifunkciós készülék legalább a következő operációs rendszer nyomtató-illesztőprogramokat képes kell legyen támogatni: o Windows 10, o Windows 11, o Windows Server 2019, o macOS 11, o macOS 12, o Microsoft Universal Print, o Linux. - A multifunkciós készülék legalább a következő nyomathordozókat legyen képes támogatni a fő tálca esetén: o Legalább 250 lap, 75 g/m2 papír; A4/Letter, A5, A6, JIS B5, Oficio, Statement, Executive, Folio, Legal és egyéni méretek: 98 x 148 mm - 216 x 356 mm / 3 x 5" - 8,5 x 14" - A multifunkciós készülék legalább a következő nyomathordozókat legyen képes támogatni a kézi adagolónyílás esetén: o 1 lap 75 g/m2 papír; A4/Letter, A5, A6, JIS B5, Oficio, Statement, Executive, Folio, Legal, Hagaki, DL, C5, B5, 7 3/4", 9", 10" borítékok és egyedi méretek: 98 x 148 mm - 216 x 356 mm / 3 x 5" - 8,5 x 14" - A multifunkciós készülék legalább a következő nyomathordozókat legyen képes támogatni a papírkimenet esetén: o legalább 150 lap 75 g/m2 papír a kimeneti tálcán - A multifunkciós készülék legalább a következő nyomathordozókat legyen képes támogatni: o Sima papír, 60-85 g/m2 o könnyű papír, 60-70 g/m2 o nehéz papír, 86-120 g/m2 o karton, legalább 175 g/m2 o öntapadós címkék (papírcímkék), 120-150 g/m2 o boríték, maximum 90 g/m2 o színes papír, 60-85 g/m2 o fejléces, 60-85 g/m2 o előnyomott, 60-85 g/m2 o fényes, 111-175 g/m2 o újrahasznosított 60-85 g/m2 - A multifunkciós készülék legalább a következő nyomathordozókat legyen képes támogatni az automatikus dokumentumadagoló esetén: o Legalább 50 lap 75 g/m2 papír; méretek A6 SEF (105 x 148 mm) és Legal (216 x 356 mm) között - A multifunkciós készülék legalább a következő másolóanyag súlyokat kell, hogy támogassa: o ADF: 60-105 g/m2 o Fő tálca: 60-105 g/m2 o Kézi adagoló: 60-175 g/m2 - A multifunkciós eszköz fizikai paraméterei (kiegészítők nélkül, ahol kiegészítő pl. tápkábel, papírtálca, kiegészítő papírtálca stb.): o maximum magasság: 400 mm o maximum szélesség 450 mm o maximum mélység 400 mm - Az eszközhöz elérhetőnek kell lennie a következő paramétererekkel rendelkező kellékeknek: o Festékkazetta legalább 1200 oldal nyomtatására képes, az ISO/IEC 19752 szabvány alapján. o Nagy kapacitású festékkazetta legalább 3000 oldal nyomtatására képes, az ISO/IEC 19752 szabvány alapján. o Extra nagy kapacitású festékkazetta legalább 6000 oldal nyomtatására képes az ISO/IEC 19752 szabvány alapján. - A szállítandó csomagnak tartalmaznia kell eszközönként legalább a következőket: o Multifunkciós nyomtató o Előre telepített kezdő kazetta legalább 1200 oldal nyomtatására legyen képes. Névleges kihozatal az ISO/IEC 19752 szabvány alapján. o Szoftvereket és dokumentációt tartalmazó CD (Felhasználói útmutató, Gyors beüzemelési útmutató, Biztonsági, szabályozási és újrahasznosítási útmutató, nyomtató-illesztőprogramok és Jótállási nyilatkozat) Amennyiben a szállítandó gyári csomagolásnak nem képezi részét a fenti szoftvereket és dokumentumokat tartalmazó CD úgy elegendő összesen - tehát a teljes szállítandó mennyiség vonatkozásában - 10 db CD szállítása, mely a fentiszoftverek és dokumentumok mindegyikét tartalmazza. o Üzembe helyezési útmutató (CD-n vagy papír alapon) o Termékbiztonsági lap (CD-n vagy papír alapon) o Gyorsismertető (CD-n vagy papír alapon) o Tápkábel o 1 db USB B - USB 2.0 A átalakító legalább 1,5 méter o 1 db USB B - USB C átalakító legalább 1,5 méter - Az eszközzel szemben támasztott biztosítandó garancia: 1 év A közbeszerzés mennyisége részletesen a közbeszerzési dokumentumokban került ismertetésre.
Interne Kennung: EKR001467552023/1
5.1.1 Zweck
Menge: 1,250Meter
5.1.2 Erfüllungsort
Stadt: Budapest
Postleitzahl: 1054
Land: Ungarn
Zusätzliche Informationen: Ajánlatkérő által szerződéskötéskor megjelölt maximum két budapesti helyszín.
5.1.3 Geschätzte Dauer
Laufzeit: 90DAY
5.1.5 Wert
5.1.6 Allgemeine Informationen
Auftragsvergabeprojekt nicht aus EU-Mitteln finanziert
Zusätzliche Informationen: Ajánlatkérő előadja, hogy a jelen közbeszerzési eljárásban a Kbt. 76. § (2) bekezdése szerinti "legalacsonyabb ár" szempontját alkalmazta. Az eljárás nyertese az az ajánlattevő lesz, aki a legalacsonyabb árat tartalmazó érvényes ajánlatot teszi. Az ajánlatok értékelési szempont szerinti összevetésének alapját a teljes mennyiségre vonatkozó összesített ár képzi nettó forintban meghatározva. Ajánlatkérő a Kbt. 76. § (5) bekezdése szerint előadja, hogy az ajánlatkérő igényeinek a műszaki leírásban konkrétan meghatározott minőségi és műszaki követelményeknek megfelelő áru felel meg, és a gazdaságilag legelőnyösebb ajánlat kiválasztását az adott esetben további minőségi jellemzők nem, csak a legalacsonyabb ár értékelése szolgálja. A BT-25 cellában szereplő adat technikai információ, kizárólag a hirdetmény feladhatósága miatt került kitöltésre.
5.1.10 Zuschlagskriterien
Kriterium:
Art: Preis
Beschreibung: Összesített ajánlati ár (nettó Ft.)
5.1.12 Bedingungen für die Auftragsvergabe
Informationen über die Überprüfungsfristen: A Kbt. 148. § szerint
5.1.15 Techniken
Rahmenvereinbarung:
Keine Rahmenvereinbarung
Informationen über das dynamische Beschaffungssystem
Kein dynamisches Beschaffungssystem
Elektronische Auktion:
5.1.16 Weitere Informationen, Schlichtung und Nachprüfung
Überprüfungsstelle: Közbeszerzési Hatóság Közbeszerzési Döntőbizottság
Organisation, die zusätzliche Informationen über das Vergabeverfahren bereitstellt: Nemzeti Választási Iroda
Organisation, die weitere Informationen für die Nachprüfungsverfahren bereitstellt: Közbeszerzési Hatóság Közbeszerzési Döntőbizottság