II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Vintertjenester på veje for Horsens og Hedensted Kommuner
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90620000 Schneeräumung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Udbuddet vedrører udførelse af vintertjenester på veje for Hedensted og Horsens Kommuner.
Vintertjenesten i dette udbud omfatter snerydning og glatførebekæmpelse på veje for Hedensted og Horsens Kommuner.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 5 000 000.00 DKK
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90620000 Schneeräumung
90630000 Glatteisbeseitigung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: II.2.5)ZuschlagskriterienDie nachstehenden Kriterien
Preis
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Rutenavn 1, klasse 1 og 2 veje
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9
Rutenavn 2, klasse 1 og 2 veje
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 10
Rutenavn 4, klasse 3 veje
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 11
Rutenavn 5, klasse 3 veje
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 12
Rutenavn 6 , klasse 3 veje
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 13
Rutenavn 7, klasse 3 veje
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 14
Rutenavn 8, klasse 3 veje
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 15
Rutenavn 9, klasse 3 veje
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 16
Rutenavn 10, klasse 3 veje