II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Kołaczyce w roku 2023 – negocjacje z ogłoszeniem
Referenznummer der Bekanntmachung: SA.270.1.1.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022r. poz. 672 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz naprawy szlaków operacyjnych do wykonania na terenie Nadleśnictwa Kołaczyce w roku 2023.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Kołaczyce w roku 2023 -negocjacje z ogłoszeniem
Los-Nr.: 06.L.06
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)75251120 Waldbrandbekämpfung
77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
77210000 Holzgewinnung
77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung
77211100 Holzfällung
77211300 Rodung
77211400 Fällen von Bäumen
77211500 Baumpflege
77211600 Aussaat von Baumsamen
77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Prace wykonywane będą na terenie Nadleśnictwa Kołaczyce leśnictwa Pagorzyna
Los-Nr.: 09.L.09
Prace wykonywane będą na terenie Nadleśnictwa Kołaczyce leśnictwa Czarnorzeki
Los-Nr.: 11.L.11
Prace wykonywane będą na terenie Nadleśnictwa Kołaczyce leśnictwa Odrzykoń
Los-Nr.: 12.L.12
Prace wykonywane będą na terenie Nadleśnictwa Kołaczyce leśnictwa Wola Komborska