Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
Aufgrund von Störungen werden eForms- Mitteilungen derzeit fehlerhaft angezeigt. Wir arbeiten an einer Lösung. Bis dahin konsultieren Sie bitte unsere Hilfsseite.
Jetzt registrieren: 4. Workshop für Weiterverwender von TED-Daten am 14. Dezember 2023
Dienstleistungen - 707705-2023
Kompaktansicht anzeigen
Niederlande - Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens - BZK-EA Providerbogen Bedrijfszorg voor Bedrijfsmaatschappelijk Werkers
224/2023
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung als Aufruf zum Wettbewerb – Sonderregelung
2. Verfahren
2.1 Verfahren
Titel: BZK-EA Providerbogen Bedrijfszorg voor Bedrijfsmaatschappelijk Werkers
Beschreibung: Organisatie en Personeel Rijk|Bedrijfszorg (O&P Rijk) is op zoek naar bedrijfsmaatschappelijk werkers. Daartoe is een zogenaamde providerboog voor bedrijfsmaatschappelijk werkers opgericht. Een providerboog is een specifieke groep zorgvuldig geselecteerde professionals die voldoen aan bepaalde kwaliteitsnormen en ingehuurd kunnen worden tegen vooraf vastgestelde all-in tarieven. Als er een tekort aan interne capaciteit is, dan bieden we opdrachten vanuit onze klantorganisaties binnen de Rijksoverheid als eerste aan de deelnemers van de providerboog aan. Contracten voor de providerboog zijn voor één jaar en kunnen, indien gepast, verlengd worden. In dit jaar voer je één of meer opdrachten uit, waarbij altijd ruimte bestaat voor opdrachten van andere opdrachtgevers. De providerboog staat doorlopend open voor aanmelding van nieuwe bedrijfsmaatschappelijk werkers. Het is voor iedere bedrijfsmaatschappelijk werker in Nederland die voldoet aan de criteria mogelijk om zich aan te melden. Als bedrijfsmaatschappelijk werker draag je bij om het beste uit medewerker en organisatie te halen. Preventie, advisering, begeleiding en samenwerken staan in jouw functie voorop. Jij bent een expert op het gebied van psychosociale begeleiding en advisering van individuen, groepen en organisaties. Samenwerken met verschillende vakdisciplines geeft jou energie en je bent daar een verbindende spin in het web. Zo weet je medewerkers en leidinggevenden van het rijk te adviseren en te begeleiden als het gaat om vitale, gemotiveerde en betrokken medewerkers en gezonde organisaties met een prettig werkklimaat. Daarbij heb je een belangrijke signaalfunctie. Gaat het om conflictbegeleiding en –bemiddeling, dan sta jij de individuele medewerker en het management bij met consultatie en advies. Ook geef je voorlichting over thema’s en workshops. De werkzaamheden vinden plaats bij klanten in het hele land. De organisatie O&P Rijk is een nieuwe uitvoeringsorganisatie én de grootste HR-serviceverlener van de Rijksoverheid. O&P Rijk valt onder het Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties. Voor alle medewerkers, managers, HR-directies en beleidsmakers van het Rijk bieden we basisdienstverlening en dienstverlening op maat. Met ruim 2000 medewerkers zet O&P Rijk zich in voor alle 140.000 rijksambtenaren. Met ruim 250 medewerkers geeft de business unit Bedrijfszorg advies over preventie, duurzame inzetbaarheid, vitaliteit, re-integratie, psychosociale hulpverlening en heel veel andere zaken op het terrein van arbeid, gezondheid en productiviteit. Met als doel gezonde, gemotiveerde en betrokken medewerkers en vitale organisaties waarin het zinvol en plezierig werken is. Partnerschap met al onze interne klanten staat hierbij centraal. De professionals van Bedrijfszorg werken niet alleen aan een het oplossen van individuele problemen, maar dragen ook bij aan gezondheid bevorderende organisatiekenmerken en het versterken van eigenaarschap van alle medewerkers. Onze overtuiging: medewerkers die goed gemotiveerd zijn en lekker in hun vel zitten zijn de motor van organisaties! Hierbij dragen we het Rijksgedachtegoed op het gebied van gezondheidsmanagement en strategisch Personeelsbeleid Rijk 2025 uit, waaronder als multidisciplinair zorgteam de klant adviseren en begeleiden in eigen regie en zelfredzaamheid.
Interne Kennung: 201865002.215.003
Zentrale Elemente des Verfahrens: Wil je je aanmelden? Stuur je CV en motivatiebrief naar: planningbedrijfszorg@minbzk.nl Als je over de juiste kwalificaties beschikt, dan volgt een persoonlijk gesprek. Heb je vragen? Stuur een bericht naar: planningbedrijfszorg@minbzk.nl, of bel ons: 0611908728
2.1.1 Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung(cpv): 85000000Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
2.1.2 Erfüllungsort
Land: Niederlande
Ort im betreffenden Land
2.1.3 Wert
Geschätzter Wert ohne MwSt.: 10,000,000EUR
2.1.4 Allgemeine Informationen
Zusätzliche Informationen: Wil je je aanmelden? Stuur je CV en motivatiebrief naar: planningbedrijfszorg@minbzk.nl Heb je vragen? Stuur een bericht naar: planningbedrijfszorg@minbzk.nl, of bel ons: 0611908728
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
5. Los
5.1 Los: LOT-0000
5.1.1 Zweck
5.1.2 Erfüllungsort
Zusätzliche Informationen:
5.1.3 Geschätzte Dauer
Andere Laufzeit: Unbegrenzt
5.1.5 Wert
5.1.6 Allgemeine Informationen
Vorbehaltene Teilnahme: Teilnahme ist nicht vorbehalten.
Auftragsvergabeprojekt nicht aus EU-Mitteln finanziert
5.1.9 Eignungskriterien
Kriterium:
Art: Wirtschaftliche und finanzielle Leistungsfähigkeit
Anwendung dieses Kriteriums: Verwendung nicht bekannt
Art: Eignung zur Berufsausübung
Bezeichnung: Opleiding
Beschreibung: Je hebt de opleiding HBO Social Work/Maatschappelijk Werk en Dienstverlening (MWD) succesvol afgerond.
Bezeichnung: VOG
Beschreibung: Aanvang van de werkzaamheden slechts op voorwaarde van een recente Verklaring Omtrent Gedrag.
Bezeichnung: Beroepsregistratie
Beschreibung: Je bent ingeschreven bij de beroepsvereniging BPSW en het Registerplein als bedrijfsmaatschappelijk werker en voldoet aan de voorwaarden die de beroepsregistratie Bedrijfsmaatschappelijk werker stelt.
Art: Technische und berufliche Leistungsfähigkeit
Bezeichnung: Werkervaring
Beschreibung: Je hebt minimaal drie jaar relevante werkervaring als bedrijfsmaatschappelijk werker.
5.1.10 Zuschlagskriterien
Art: Qualität
Bezeichnung: Afstand woon-werk naar locatie klant
Rangfolge: 1
Bezeichnung: Grootte van de opdracht en beschikbaarheid van de bedrijfsmaatschappelijk werker
Rangfolge: 2
Bezeichnung: Eerdere ervaring bij de klant
Rangfolge: 3
Bezeichnung: Ervaring/affiniteit met doelgroep van de klant
Rangfolge: 4
Bezeichnung: Ervaring als gesprekspartner in relatie tot de diverse klantniveaus
Rangfolge: 5
5.1.11 Auftragsunterlagen
5.1.12 Bedingungen für die Auftragsvergabe
Bedingungen für die Einreichung:
Sprachen, in denen Angebote oder Teilnahmeanträge eingereicht werden können: Niederländisch
Frist für den Eingang der Interessenbekundungen: 2027-11-20+01:0012:00:00+01:00
Auftragsbedingungen:
Bedingungen für die Ausführung des Auftrags: Uitgangspunten bij de inzet van ingehuurde bedrijfsmaatschappelijk werkers: • Gestreefd wordt naar opdrachten met een omvang van maximaal 24 uur per week, • Ter beperking van de kosten en milieubelasting wordt gestreefd naar inzet op locaties die in de regio van de woonplaats zijn, • Bedrijfsmaatschappelijk werkers die naar tevredenheid van Bedrijfszorg en de klant op een bepaalde locatie werkzaam zijn, hebben bij verlenging van hun inzet een voorkeurspositie ten aanzien van die locatie, • Beschikbare opdrachten worden aan alle bedrijfsmaatschappelijk werkers in de providerboog bekend gemaakt.
5.1.16 Weitere Informationen, Schlichtung und Nachprüfung
Überprüfungsstelle: Arrondissementsrechtbank Den Haag
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 201865002.215.003
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85000000 Health and social work services
5. Lot
Lot: LOT-0000