II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa sprzętu i akcesoriów neonatologicznych.
Referenznummer der Bekanntmachung: W.Sz.Z:TZ-280-65/22
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest
Zadanie Nr 1–dostawa akcesoriów do respiratora VN500
Zadanie Nr 2–dostawa akcesoriów do inkuatora transportowego GT 5400
Zadanie Nr 3–dostawa akcesoriów do respiratora Babylog, inkubatorów: Caleo, Babytherm
Zadanie Nr 4–dostawa czujników
Zadanie Nr 5–dostawa akcesoriów do aparatu Vapotherm
Zadanie Nr 6–dostawa pedriatrycznych zamkniętych systemów, drenów i sterylnych zestawów do pobierania próbek
Zadanie Nr 7–dostawa zestawów do pompy Agilia
Zadanie Nr 8–dostawa maseczek siilikonowych
Zadanie Nr 9–dostawa zestawów do resuscytacji dla noworodków
Zadanie Nr 10–dostawa akcesoriów do respiratora Babylog, inkubatorów: Caleo
Zadanie Nr 11–dostawa akcesoriów jednorazowych do respiratora Fabian
Zadanie Nr 12–dostawa zestawów do pompy Alaris GP
Specyfikacje asortymentowo-ilościowo-cenowe określają Załączniki od Nr 2/1 do 2/12 do SWZ, które Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zadanie Nr 1 – dostawa akcesoriów do respiratora VN500
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1Przedmiotem zamówienia jest Zadanie Nr 1 – dostawa akcesoriów do respiratora VN500.
Zadanie Nr 2 – dostawa akcesoriów do inkuatora transportowego GT 5400
Los-Nr.: 2
1Przedmiotem zamówienia jest Zadanie Nr 2 – dostawa akcesoriów do inkubatora transportowego GT 5400.
Zadanie Nr 3 – dostawa akcesoriów do respiratora Babylog, inkubatorów: Caleo, Babytherm,
Los-Nr.: 3
1Przedmiotem zamówienia jest Zadanie Nr 3 – dostawa akcesoriów do respiratora Babylog, inkubatorów: Caleo, Babytherm.
Zadanie Nr 4 – dostawa czujników
Los-Nr.: 4
1Przedmiotem zamówienia jest Zadanie Nr 4 – dostawa czujników.
Zadanie Nr 5 – dostawa akcesoriów do aparatu Vapotherm
Los-Nr.: 5
1Przedmiotem zamówienia jest Zadanie Nr 5 – dostawa akcesoriów do aparatu Vapotherm.
Zadanie Nr 6 – dostawa pedriatrycznych zamkniętych systemów, drenów i sterylnych zestawów do pobierania próbek,
Los-Nr.: 6
1Przedmiotem zamówienia jest Zadanie Nr 6 – dostawa pediatrycznych zamkniętych systemów. drenów i sterylnych zestawów do pobierania próbek.
Zadanie Nr 7 – dostawa zestawów do pompy Agilia.
Los-Nr.: 7
1Przedmiotem zamówienia jest Zadanie Nr 7 – dostawa zestawów do pompy Agilia.
Zadanie Nr 8 – dostawa maseczek siilikonowych.
Los-Nr.: 8
1Przedmiotem zamówienia jest Zadanie Nr 8 – dostawa maseczek silikonowych.
Zadanie Nr 9 – dostawa zestawów do resuscytacji dla noworodków
Los-Nr.: 9
1Przedmiotem zamówienia jest Zadanie Nr 9 – dostawa zestawów do resuscytacji dla noworodków,
Zadanie Nr 10 – dostawa akcesoriów do respiratora Babylog, inkubatorów: Caleo
Los-Nr.: 10
1Przedmiotem zamówienia jest Zadanie Nr 10 – dostawa akcesoriów do respiratora Babylog, inkubatorów: Caleo.
Zadanie Nr 11 – dostawa akcesoriów jednorazowych do respiratora Fabian.
Los-Nr.: 11
1Przedmiotem zamówienia jest Zadanie Nr 11 – dostawa akcesoriów jednorazowych do respiratora Fabian.
Zadanie Nr 12 – dostawa zestawów do pompy Alaris GP.
Los-Nr.: 12
1Przedmiotem zamówienia jest Zadanie Nr 12 – dostawa zestawów do pompy Alaris GP.