Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Glasbewassing en specialistische reiniging
Referenznummer der Bekanntmachung: VIA2022020RvL
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90911000 Wohnungs-, Gebäude- und Fensterreinigung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Deze aanbestedingsprocedure betreft de selectie van een ondernemer ten behoeve van de glasbewassing en specialistische reiniging met aanbestedingskenmerk VIA2022020RvL. Een nadere beschrijving van de opdracht is opgenomen in hoofdstuk B van de aanbestedingsleidraad en het programma van eisen (bijlage 5). Voor de selectiecriteria wordt verwezen naar §A.5 van de aanbestedingsleidraad en deel IV van de UEA. Voor de gunningscriteria wordt verwezen naar §D.4.
Deze aanbestedingsprocedure zal geheel digitaal verlopen, hiertoe kunt u de instructie documenten van Negometrix raadplegen. Deze zijn te vinden op: https://support.negometrix.com/nl/support/home. Ondernemers kunnen uitsluitend digitaal online via www.negometrix.com inschrijven op deze aanbestedingsprocedure, een registratie in Negometrix is daarvoor noodzakelijk.
Het risico voor het te laat uploaden van alle vereiste documenten en/of het missen van de fatale inschrijvingstermijn, ligt geheel bij de ondernemer.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90911000 Wohnungs-, Gebäude- und Fensterreinigung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Selectie van een ondernemer ten behoeve van de glasbewassing en specialistische reiniging.