Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 70784-2023
Tschechien-Herálec: Aussaat von Baumsamen
2023/S 025-070784
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Herálec _ práce v lese 2023-2024
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
77211600 Aussaat von Baumsamen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
dvě části s dílčími názvy:
1) Těžba a soustřeďování dříví:těžba dříví harvestorem a přiblížení forwarderem, těžba dříví JMP + trakční naviják + harvestor _ minimální vytěžené množství bude celkem 800 m3, maximální vytěžené množství bude celkem 7000 m3, těžba dříví JMP + koňský potah+ traktorová vyvážečka, JMP + traktorová vyvážečka, JMP + traktor(trakční naviják) + traktorová vyvážečka, JMP + UKT _ minimální vytěžené množství bude celkem 100 m3, maximální vytěžené množství bude celkem 3000 m3
2) Pěstební práce _ příprava ploch před zalesněním mechanická, sadba odrostků a poloodrostků, sadba sazenic, úklid klestu, stavba oplocenek, rozebírání a likvidace oplocenek, údržba a opravy oplocenek, nátěr nebo postřik kultur repelent, výřez plevelných dřevin, ochrana MLP proti hmyzím škůdcům, asanace kůr. dříví _ chemická, výchovné zásahy prořezávky a prostřihávky, ožívání ručně+ mechanicky, ošlapávání kultur, chemická ochrana v pruzích či celoplošně a dodávky sadebního materiálu
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 26 345 000.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Těžba a soustřeďování dříví
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
77210000 Holzgewinnung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
- těžba dříví harvestorem a přiblížení forwarderem, těžba dříví JMP + trakční naviják + harvestor _ minimální vytěžené množství bude celkem 800 m3, maximální vytěžené množství bude celkem 7000 m3
- těžba dříví JMP + koňský potah+ traktorová vyvážečka, JMP + traktorová vyvážečka, JMP + traktor(trakční naviják) + traktorová vyvážečka, JMP + UKT _ minimální vytěžené množství bude celkem 100 m3, maximální vytěžené množství bude celkem 3000 m3
Pěstební práce
Los-Nr.: 2
příprava ploch před zalesněním mechanická, sadba odrostků a poloodrostků, sadba sazenic, úklid klestu, stavba oplocenek, rozebírání a likvidace oplocenek, údržba a opravy oplocenek, nátěr nebo postřik kultur repelent, výřez plevelných dřevin, ochrana MLP proti hmyzím škůdcům, asanace kůr. dříví _chemická, výchovné zásahy prořezávky a prostřihávky, ožívání ručně+ mechanicky, ošlapávání kultur, chemická ochrana v pruzích či celoplošně a dodávky sadebního materiálu
požadavky zadavatele na předmět plnění budou tvořit přílohu č.2 smlouvy o dílo