Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Raamovereenkomsten voor de levering van pompen, vijzels, mengers en aandrijvingen.
Referenznummer der Bekanntmachung: 22.0893274
II.1.2)CPV-Code Hauptteil42122000 Pumpen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
De opdracht betreft een opdracht voor leveringen bestaande uit het leveren van pompen, aandrijvingen, versnijders, vijzels en mengers van diverse merken t.b.v. Rioolwaterzuiveringen (RWZI's) en rioolgemalen.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)39350000 Abwasserreinigungsanlage
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
De maximale waarde van de onder de raamovereenkomsten af te nemen leveringen over de gehele looptijd (de initiële looptijd en de optiejaren) wordt door aanbesteder geraamd op €4.000.000,-