Dienstleistungen - 708217-2022
Submission deadline has been amended by:  729015-2022
Polen-Radom: Help-Desk
2022/S 245-708217
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Świadczenie usługi Wsparcia Informatycznego realizującego zadania obsługi Zgłoszeń serwisowych w Systemie Service Desk Resortu Finansów
Referenznummer der Bekanntmachung: PN/59/22/IATS
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
72253100 Help-Desk
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi wsparcia informatycznego realizującego zadania obsługi Zgłoszeń serwisowych w Systemie Service Desk Resortu Finansów. Usługa obejmuje świadczenie usług pierwszej i drugiej linii wsparcia informatycznego z wykorzystaniem Systemu Service Desk Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Tomie II i III SWZ.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: