Oznámenie o zmenách alebo dodatočných informáciách
Právny základ:
Smernica 2014/24/EÚ
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Projekt Národné parky: Environmentálny vzdelávací časopis pre študentov a žiakov, interaktívno-edukatívna webstránka a kampaň na sociálnych sieťach
Referenčné číslo: 455768
II.1.2)Hlavný kód CPV79342200 Propagačné služby
II.1.4)Stručný opis:
Predmetom zákazky je (i) poskytnutie služieb súvisiacich s vytvorením a propagáciou environmentálneho vzdelávacieho časopisu pre študentov a žiakov, (ii) vytvorenie interaktívno-edukatívnej webstránky a (ii) kampaň na sociálnych sieťach v rámci projektu Projekt Národné parky (ďalej len "projekt") a poskytnutie súvisiacich služieb podľa Časti B. Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.