II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Kuchynské stroje a zariadenia
Referenznummer der Bekanntmachung: ÚpIA-EL3/1-130/2022-OdOTSaIKT
II.1.2)CPV-Code Hauptteil39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Kuchynské stroje a zariadenia určené k zabezpečeniu stravovania príslušníkov OS SR a zamestnancov MO SR .
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 522 319.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
VKZ pre Ministerstvo obrany SR, Hospodárska správa
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Konvektomat plynový 20xgn2/1, násterkový s automatickým zmäkčovačom vody - 1
Chladnička veľkokuchynská ventilovaná - 3
VKZ pre Vojenský útvar 4650 Trenčín
Los-Nr.: 2
Varný kotol elektrický -1
Elektrická smažiaca panvica s nerezovým dnom-1
Elektrický sporák s rúrou-1
Elektrický konvektomat -2
Škrabka na zemiaky elektrická 400 V -1
Univerzálny robot -1
VKZ pre Vojenský útvar 1109 Michalovce
Los-Nr.: 3
Krájač zeleniny-2
Nárezový stroj -1
Kuchynský kuter - 9 litrov-2
Varič na vodu nerezový 30L-4
Zásobník na kávu s perkolátorom 15L nerezový-5
Škrabka na zemiaky-1
VKZ pre Vojenský útvar 4444 Hlohovec
Los-Nr.: 4
Kombinovaný sporák -2
Elektrický konvektomat bojlerový -1
Elektrický konvektomat injektorový-1
Dvojitá elektrická fritéza ECO-2
Krájač zeleniny -1
VKZ pre Vojenský útvar 2370 Martin
Los-Nr.: 5
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: II.2.5)ZuschlagskriterienDie nachstehenden Kriterien
Preis
VKZ pre Vojenský útvar 1046 Nitra
Los-Nr.: 6
Nárezový stroj -250 mm-teflónový povrch-2
Ponorný tyčový mixér-3
Krájač zeleniny -2
Kuchynský kuter - 9 litrov -2
Plynová panvica výklopná 80 l -1
VKZ pre Vojenský útvar 2207 Levice
Los-Nr.: 7
Kuchynský kuter 9 litrov-2
Parný varný kotol okrúhly duplikátor-1
Umývačka riadu priebežná elektronická-1
Elektrický konvektomat s príslušenstvom-1
Elektrická smažiaca panvica s objemom 120 litrov-2
VKZ pre Vojenský útvar 2206 Topoľčany
Los-Nr.: 8
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)39711100 Kühlschränke und Tiefkühltruhen
Plynová panvica výklopná 80 l-1
Umývačka na čierny riad s atmosf. Bojler.-1
Varný kotol elektrický 300 l s duplikátorom-1
Zásobník na kávu s perkolátorom 15L nerezový-1
E-Chafing dish, 1x GN1/1 100, objem: 13 l-2
Chafing Dish GN/1- sada -1
Ponorný tyčový mixér-1
VKZ pre Vojenský útvar 1101 Trebišov
Los-Nr.: 9
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)42215100 Maschinen zum Schneiden von Lebensmitteln
Škrabka zemiakov, nerezová, náplň 20kg-1
Elektronická umývačka skla a riadu tunelová, košová -2
Krájač zeleniny -3
Konvektomat (400-600 jedál)-2
Elektrická pec trojpodlažná cukrárska-1
Elektrická sklopná panvica 50 l-2
Elektrická smažiaca panvica s nerezovým dnom-3
Plynový varný kotol 80l -2
Plynový varný kotol panvica na varené knedle -4
Plynový sporák s elektrickou rúrou -3
Ohrevný vozík s delenými vaňami -8
Elektrická ohrievacia stolička -2
Univerzálny robot-1
VKZ pre Vojenský útvar 1102 Michalovce
Los-Nr.: 10
Umývačka riadu a pohárov -1
Univerzálny robot 8 073,179 687,801
Elektrické varidlo 4 platňové-1
VKZ pre Vojenský útvar 1007 Prešov
Los-Nr.: 11
VKZ pre Vojenský útvar 1201 Kuchyňa
Los-Nr.: 12
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)39715100 Elektrische Durchlauferhitzer oder Warmwasserspeicher und Tauchsieder
Konvektomat pre gastroprevádzky s kapacitou 20 GN2/1 -1
Umývačka riadu a skla elektronická priebežná-1
Varný kotol plynový, 300 l-1
Výkonný lis určený pre všetky druhy mäsa -1
Kuter vertikálny 20 l s príslušenstvom-1
VKZ pre Vojenský útvar 3030 Zvolen
Los-Nr.: 13
Elektrický varný kotol s okrúhlym duplikátorom-1
Umývačka riadu a skla elektronická priebežná-2
Kuter 8 litrový s príslušenstvom-3
Príslušenstvo ku kuter vertikálny 81 nôž s hladkými čepeľami + nôž s perforovanými čepeľami -1
Univerzálny robot s mlynčekom na mäso a príslušenstvom-1
VKZ pre Vojenský útvar 9994 Nemšová
Los-Nr.: 14
Krájač zeleniny s kompletným príslušenstvom -1
Robot univerzálny 60 l -1
Varič na vodu, čaj... 30l nerezový-2
Zásobník na kávu 15 l nerezový s perkolátorom a výpustným kohútom-2
Krájač na chlieb elektrický pílkový-1
VKZ pre Vojenský útvar 1056 Zemianske Kostoľany
Los-Nr.: 15
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)39700000 Haushaltsgeräte
Mlynček na mäso elektrický -2
VKZ pre Vojenský útvar 1355 Ružomberok
Los-Nr.: 16
VKZ pre Vojenský útvar 2790 Žilina
Los-Nr.: 17
Panvica výklopná motorová s kompozitovým dnom-1
Automatický nárezový stroj -1
Krájač chleba automatický -1
Elektrický konvektomat -1
Umývačka riadu kapotová s rekuperáciou -1
Elektrická trojpec teplovzdušná -1
Výdajný ohrevný pult s režoňom-1
Plynová stolička 2x9 kW-1
Výdajný ohrevný pult pojazdný s vyhrievanou podstavbou-1
Jednoplášťový varič na čaj -2
Kotlík na polievku - 13l -2
Chafing Dish GN/1- sada -3
E-Chafing dish, 1xGN1/1 100, objem: 13l -2