Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Právní základ:
Nařízení (EU, Euratom) č. 2018/1046
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Provádění programu vzájemného učení a výměny osvědčených postupů v oblasti rovnosti žen a mužů
Spisové číslo: JUST/2022/OP/0015
II.1.2)Hlavní kód CPV73200000 Poradenství v oblasti výzkumu a vývoje
II.1.4)Stručný popis:
Obecným cílem zakázky je realizovat program vzájemného učení a výměny osvědčených postupů s cílem usnadnit výměnu informací o otázkách politiky rovnosti žen a mužů a předávání osvědčených postupů mezi zeměmi. Jejím cílem je posílení vzájemného učení mezi zúčastněnými zeměmi, rozvíjení synergických efektů v partnerství s Evropskou komisí s cílem posílit politiky v různých oblastech strategie EU v oblasti rovnosti žen a mužů 2020–2025.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota Hodnota bez DPH: 1 500 000.00 EUR
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV73200000 Poradenství v oblasti výzkumu a vývoje
98200000 Poradenské služby v oblasti rovných příležitostí
80000000 Vzdělávání a školení
II.2.4)Popis zakázky:
Provádění programu vzájemného učení a výměny osvědčených postupů v oblasti rovnosti žen a mužů.
Temei juridic:
Regulamentul (UE, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Punerea în aplicare a unui program de învățare reciprocă și de schimburi de bune practici privind egalitatea de gen
Număr de referinţă: JUST/2022/OP/0015
II.1.2)Cod CPV principal73200000 Servicii de consultanţă în cercetare şi în dezvoltare
II.1.4)Descriere succintă:
Scopul general al contractului este de a implementa un program de învățare reciprocă și de schimburi de bune practici pentru a facilita schimbul de informații privind aspectele politicilor privind egalitatea de gen și transferabilitatea de bune practici între țări. Acesta vizează consolidarea învățării reciproce între țările participante, dezvoltarea de sinergii în parteneriat cu Comisia Europeană, în vederea consolidării politicilor în diferitele domenii ale strategiei UE privind egalitatea de șanse între femei și bărbați 2020-2025.
II.1.5)Valoarea totală estimatăValoare fără TVA: 1 500 000.00 EUR
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: nu
II.2)Descriere
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)73200000 Servicii de consultanţă în cercetare şi în dezvoltare
98200000 Servicii de consultanţă în materie de egalitate de şanse
80000000 Servicii de învăţământ şi formare profesională
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
Punerea în aplicare a unui program de învățare reciprocă și de schimburi de bune practici privind egalitatea de gen.