Prekės - 70847-2020
Lenkija-Katowice: Apsauginė avalynė
2020/S 030-070847
Klaidų ištaisymas
Skelbimas, susijęs su pakeitimais ar papildoma informacija
Prekės
(Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priedas, 2019/S 246-607466)
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa butów górniczych gumowych lub wykonanych z materiału o podobnych właściwościach dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 193-1
Nuorodos numeris: 701903580
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
18830000 Apsauginė avalynė