Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
(VPP-2520) Magistralinio dujotiekio Vilnius – Kaunas atskirų atkarpų rekonstravimo darbai
II.1.2)CPV-Code Hauptteil45231221 Bau von Gasversorgungsleitungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Perkami magistralinio dujotiekio Vilnius – Kaunas atskirų atkarpų rekonstravimo darbai.
Pirkimo objektas suskirstytas į 2 (dvi) pirkimo objekto dalis. Tiekėjas gali pateikti pasiūlymą vienai, arba abiem pirkimo objekto dalims:
1 pirkimo objekto dalis – Magistralinio dujotiekio (toliau – ir MD) (ypatingojo statinio, grupė – inžineriniai tinklai, pogrupis – dujų tinklai) Vilnius – Kaunas atskiros atkarpos (esančios adresu Kaišiadorių r. sav., kurios ilgis apie 2100 m) rekonstravimo darbai (įskaitant darbo projekto parengimą, išskyrus vamzdžių įsigijimą);
2 pirkimo objekto dalis – Magistralinio dujotiekio (ypatingojo statinio, grupė – inžineriniai tinklai, pogrupis – dujų tinklai) Vilnius – Kaunas atskirų atkarpų (esančių adresu Kauno r. sav., kurių bendras ilgis apie 14600 m) rekonstravimo darbai (įskaitant darbo projekto parengimą ir visų projekto, t. y. I-oje ir II-oje pirkimų dalių apimtyje numatytų vamzdžių įsigijimą).
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
MD Vilnius – Kaunas atskiros atkarpos (esančios adresu Kaišiadorių r. sav., kurios ilgis apie 2100 m) rekonstravimo darbai (įskaitant darbo projekto parengimą, išskyrus vamzdžių įsigijimą)
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)45231221 Bau von Gasversorgungsleitungen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
MD Vilnius–Kaunas atskirų atkarpų (Kauno r. sav., rekonstravimo darbai (įskaitant darbo projekto parengimą ir visų projekto, t. y. I-oje ir II-oje pirkimų dalių apimtyje numatytų vamzdžių įsigijimą)
Los-Nr.: 2