(Supplément au Journal officiel de l'Union européenne, 3.2.2015, 2015/S 23-037091)
Commission européenne, à l'attention de OIB.DR.2 «Finances et marchés publics», CSM 1 05/43, 21027Ispra VA, ITALIE. Contact: Office «Infrastructures et logistique» — Bruxelles. Tél. +32 22986989. Fax +32 22960570. Courriel: oib-marches-publics@ec.europa.eu
Au lieu de
Iodáil, an-Ispra: Troscán agus fearas tí a sholáthar le haghaidh cóiríochta ag Airmheán Comhpháirteach Taighde (JRC) an Choimisiúin Eorpaigh in Ispra VA, an Iodáil
2015/S 042-070859
An Coimisiún Eorpach, faoi bhráid: OIB.DR.2 Airgeadas agus Soláthar Poiblí, CSM 1 05/43, 21027Ispra VA, AN IODÁIL. Déan teagmháil le: An Oifig um Bonneagar agus Lóistíocht — An Bhruiséil. Teil. +32 22986989. Facs +32 22960570. Ríomhphost: oib-marches-publics@ec.europa.eu
Seachas
(Supplemento alla Gazzetta ufficiale dell'Unione europea, 3.2.2015, 2015/S 23-037091)
Commissione europea, all'attenzione di: OIB.DR.2 «Finanze e appalti», CSM 1 05/43, 21027Ispra VA, ITALIA. Contatto: Ufficio infrastrutture e logistica — Bruxelles. Tel. +32 22986989. Fax +32 22960570. E-mail: oib-marches-publics@ec.europa.eu
anziché
(Suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene, 3.2.2015, 2015/S 23-037091)
Comisia Europeană, în atenţia: OIB.DR.2 Finanţe şi achiziţii publice, CSM 1 05/43, 21027Ispra VA, ITALIA. Contact: Oficiul pentru Infrastructură şi Logistică – Bruxelles. Tel. +32 22986989. Fax +32 22960570. E-mail: oib-marches-publics@ec.europa.eu
În loc de