Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 70860-2023
Tschechien-Prag: Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke
2023/S 025-070860
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zavedení cirkulárního řešení do společnosti Obalovna Příbram s.r.o.
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem plnění je dodávka zařízení pro dávkování a ohřev recyklovaného materiálu přes paralelní sušící buben v souvislosti s realizací „Zavedení cirkulárního řešení do společnosti Obalovna Příbram s.r.o.“
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 50 130 400.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
4.5. Předmětem plnění je dodávka zařízení pro dávkování a ohřev recyklovaného materiálu přes paralelní sušící buben v souvislosti s realizací „Zavedení cirkulárního řešení do společnosti Obalovna Příbram s.r.o.“