Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Realizacja całodobowej obsługi płatności bezgotówkowych dokonywanych przez Użytkowników Systemu Poboru Opłat Drogowych
Referenznummer der Bekanntmachung: R/088/22/DPO/G/245
II.1.2)CPV-Code Hauptteil66133000 Bearbeitung und Clearing
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego Usług realizacji całodobowej obsługi płatności bezgotówkowych dokonywanych przez Użytkowników Systemu Poboru Opłat Drogowych.