Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa wyrobów medycznych dla Pracowni Bronchoskopii i Endoskopii
Numer referencyjny: DZP-44/2022
II.1.2)Główny kod CPV33168000 Przyrządy do endoskopii, endochirurgii
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych dla Pracowni Bronchoskopii i Endoskopii dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 4 w Bytomiu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik Nr 1 A do SWZ.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33168000 Przyrządy do endoskopii, endochirurgii
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2
Część nr: 3
Część nr: 4
Część nr: 5
Część nr: 6
Część nr: 7
Część nr: 8