Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 70893-2023
die Slowakei-Bratislava: Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
2023/S 025-070893
Auftragsbekanntmachung – Sektoren
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zabezpečenie strážnej služby v areáli ŽST Lužianky Terminál intermodálnej prepravy - Expedičné koľajisko
Referenznummer der Bekanntmachung: RVS/01/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmetom zákazky je poskytovanie strážnej služby ako zabezpečenie nepretržitej strážnej služby areálu ŽST Lužianky Terminál intermodálnej prepravy Expedičné koľajisko za účelom zabezpečenia ochrany majetku v súlade so zákonom č. 473/2005 Z. z. o poskytovaní služieb v oblasti súkromnej bezpečnosti a o zmene a doplnenie niektorých zákonov v znení neskorších predpisov .
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 474 091.20 EUR
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
79711000 Überwachung von Alarmanlagen
79713000 Bewachungsdienste
79715000 Streifendienste
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Predmetom zákazky je výkon strážnej služby stráženie bez zbrane, obhliadkovej a kontrolnej služby za účelom ochrany osôb a majetku v chránenom objekte, ktorý spravuje obstarávateľ v súlade s platnými predpismi, najmä zákonom o súkromnej bezpečnosti a v súlade s vnútornými predpismi obstarávateľa; obsluha zabezpečovacieho a poplachového systému a vyhodnocovanie narušenia chráneného objektu alebo chráneného miesta.