Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 70895-2023
Tschechien-Prag: Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
2023/S 025-070895
Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Poskytování služeb agenturního zaměstnávání
Referenznummer der Bekanntmachung: ČP/7309/2023/NAK
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem plnění veřejné zakázky bylo zajištění služeb agenturního zaměstnávání za účelem získání dočasně přidělených zaměstnanců na určité typové pracovní pozice spojené s poskytováním především poštovních služeb pro případ zvýšené provozní potřeby pracovních sil v organizačních jednotkách zadavatele v celé ČR.
Plnění veřejné zakázky bude realizováno na základě smlouvy o dočasném přidělení zaměstnanců agentury práce, která byla uzavřena na základě výsledku zadávacího řízení na dobu 24 měsíců s s pěti dodavateli. Dílčí smlouvy na základě rámcové dohody budou uzavírány bez obnovení soutěže prostřednictvím objednávek Zadavatele. Způsob objednávání plnění je uveden v zadávací dokumentaci.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Plnění veřejné zakázky bude realizováno na základě smlouvy o dočasném přidělení zaměstnanců agentury práce, která byla uzavřena na základě výsledku zadávacího řízení na dobu 24 měsíců s pěti dodavateli. Dílčí smlouvy na základě rámcové dohody budou uzavírány bez obnovení soutěže prostřednictvím objednávek Zadavatele. Zadavatel objedná plnění u Dodavatele, jehož nabídka podaná v zadávacím řízení byla vyhodnocena jako ekonomicky nejvýhodnější. V případě, že tento Dodavatel objednávku odmítne nebo nepotvrdí, objedná Zadavatel plnění u Dodavatele, jehož nabídka podaná v zadávacím řízení byla druhá ekonomicky nejvýhodnější. Obdobným způsobem postupuje Zadavatel do doby, než je dílčí smlouva uzavřena, nebo dokud objednávku nepotvrdí ani poslední Dodavatel. V případech, kdy bude Dodavatel schopen plnit předmět plnění Dílčí smlouvy jen částečně a Zadavatel bude mít na částečném plnění zájem, uzavře Zadavatel s Dodavatelem dílčí smlouvu na částečné plnění a ve zbylém rozsahu objedná plnění u dalšího Dodavatele v pořadí. Obdobným způsobem postupuje Zadavatel do doby, než jsou uzavřeny dílčí smlouvy na celé plnění nebo dokud objednávku na poslední část plnění nepotvrdí ani jeden z Dodavatelů.