II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Aktualizacja bazy danych obiektów topograficznych (BDOT10k) dla wybranych obszarów Polski – ZAKRES 1
Referenznummer der Bekanntmachung: BDG-ZP.2610.3.2023.GI
II.1.2)CPV-Code Hauptteil72312100 Datenaufbereitung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na aktualizacji i weryfikacji zbiorów danych bazy danych
obiektów topograficznych (BDOT10k) dla wybranych powiatów. W ramach usługi będącej przedmiotem
zamówienia zostanie wykonana:
a) weryfikacja atrybutów i wpisów zawartych w bazie BDOT10k,
b) weryfikacja danych BDOT10k na podstawie wyników analiz przestrzennych przekazanych przez
Zamawiającego,
c) aktualizacja i weryfikacja BDOT10k w oparciu o dostępne materiały źródłowe oraz wywiad terenowy.
2. Zamówienie zostało podzielone na 8 części. W ramach każdej części zostaną wykonane ww. czynności
dla wybranych powiatów województwa lubelskiego, mazowieckiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego.
3.Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia, zwany dalej SOPZ, stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für maximale Anzahl an Losen: 2
Maximale Anzahl an Losen, die an einen Bieter vergeben werden können: 2
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Aktualizacja bazy danych obiektów topograficznych (BDOT10k) dla wybranych obszarów Polski – ZAKRES 1 - część nr 1
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)72310000 Datenverarbeitung
72316000 Datenanalyse
72320000 Datenbankdienste
72314000 Datenerhebung und -zusammentragung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na aktualizacji i weryfikacji zbiorów danych bazy danych obiektów topograficznych (BDOT10k) dla wybranych powiatów. W ramach usługi będącej przedmiotem zamówienia zostanie wykonana:
1) weryfikacja atrybutów i wpisów zawartych w bazie BDOT10k,
2) weryfikacja danych BDOT10k na podstawie wyników analiz przestrzennych przekazanych przez Zamawiającego,
3) aktualizacja i weryfikacja BDOT10k w oparciu o dostępne materiały źródłowe oraz wywiad terenowy.
Aktualizacja bazy danych obiektów topograficznych (BDOT10k) dla wybranych obszarów Polski – ZAKRES 1 - część nr 2
Los-Nr.: 2
Aktualizacja bazy danych obiektów topograficznych (BDOT10k) dla wybranych obszarów Polski – ZAKRES 1 - część nr 3
Los-Nr.: 3
Aktualizacja bazy danych obiektów topograficznych (BDOT10k) dla wybranych obszarów Polski – ZAKRES 1 - część nr 4
Los-Nr.: 4
Aktualizacja bazy danych obiektów topograficznych (BDOT10k) dla wybranych obszarów Polski – ZAKRES 1 - część nr 5
Los-Nr.: 5
Aktualizacja bazy danych obiektów topograficznych (BDOT10k) dla wybranych obszarów Polski – ZAKRES 1 - część nr 6
Los-Nr.: 6
Aktualizacja bazy danych obiektów topograficznych (BDOT10k) dla wybranych obszarów Polski – ZAKRES 1 - część nr 7
Los-Nr.: 7
Aktualizacja bazy danych obiektów topograficznych (BDOT10k) dla wybranych obszarów Polski – ZAKRES 1 - część nr 8
Los-Nr.: 8