II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Levering van ZITMEUBILAIR, FLEXWERK EN AKOESTISCHE OPLOSSINGEN ontwikkeld op een duurzame en maatschappelijk verantwoorde manier.
Referentienummer: BOSA-DGFAP -FORCMS-ZIT-136-F03_1
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie39110000 Zitmeubelen, stoelen en aanverwante producten, en bijbehorende onderdelen
II.1.4)Korte beschrijving:
Deze opdracht betreft de levering en plaatsing van een volledig gamma zitmeubilair, flexwerk en akoestische oplossingen die ontworpen werden op duurzame en maatschappelijk verantwoorde manier.
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
Ergonomische zitstoelen (8u gebruik)
Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)39110000 Zitmeubelen, stoelen en aanverwante producten, en bijbehorende onderdelen
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Ergonomische bureaustoelen met netweefsel (8u gebruik)
Perceel nr.: 2
Ergonomische 24-uurs stoel (7 dagen op 7)
Perceel nr.: 3
Duurzame projectstoelen – kortstondig gebruik (< 2 uur)
Perceel nr.: 4
Duurzame projectstoelen – langdurig gebruik (> 2 uur)
Perceel nr.: 5
Duurzame zitbanken voor wacht- en onthaalruimten
Perceel nr.: 6
Modulair duurzaam zitmeubilair voor NWOW
Perceel nr.: 7
Duurzaam cocoon zitmeubilair NWOW
Perceel nr.: 8
Duurzame akoestische cabines
Perceel nr.: 9
Duurzame akoestische elementen
Perceel nr.: 10