Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 70932-2023
Polen-Człuchów: Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
2023/S 025-070932
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Człuchów w roku 2023 (II przetarg)
Referenznummer der Bekanntmachung: SA.270.4.24.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 ze zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, ubocznego użytkowania lasu, utrzymania obiektów leśnych oraz gospodarki łąkowo-rolnej, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Człuchów w roku 2023. Planowana data rozpoczęcia i zakończenia realizacji umowy: 01.01.2023 r. - 31.12.2023 r.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
P6 – Leśnictwa Biernatka i Łoża
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
45342000 Errichtung von Zäunen
60100000 Straßentransport/-beförderung
75251120 Waldbrandbekämpfung
77110000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Agrarproduktion
77210000 Holzgewinnung
77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung
77211100 Holzfällung
77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald
77211300 Rodung
77211400 Fällen von Bäumen
77211500 Baumpflege
77211600 Aussaat von Baumsamen
77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen
90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
90511300 Müllsammlung
90620000 Schneeräumung
45111300 Abbauarbeiten
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, ubocznego użytkowania lasu, utrzymania obiektów leśnych oraz gospodarki łąkowo-rolnej, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Człuchów, w roku 2023. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
P8 – Leśnictwa Debrzno i Barkowo
Los-Nr.: 2
P10 – Dyżury w PAD
Los-Nr.: 3
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu ochrony przeciwpożarowej lasu obejmujące prace do wykonania na terenie Nadleśnictwa Człuchów, w roku 2023: obsługa Punktu Alarmowo Dyspozycyjnego wraz z obserwacją terenów leśnych za pomocą kamer.