Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Bauleistung - 70947-2023
Bulgarien-Sofia: U-Bahnhof
2023/S 025-070947
Bekanntmachung einer Änderung
Änderung eines Vertrags/einer Konzession während der Laufzeit
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Проектиране и строителство на разширение на метрото в София, Линия 3, Етап III – Участък под бул. Владимир Вазов от км.4+340,00 до км. 1+280,00 с три метростанции по обособени позиции
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
45234125 U-Bahnhof
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Проектиране и строителство на метроучастък от км.4+340,00 до км.3+645,00 с една подземна метростанция /МС4/
Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
45221200 Bauarbeiten für Tunnel, Schächte und Unterführungen
71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung zum Zeitpunkt des Abschlusses des Vertrags:
Изготвяне на технически /работен/ проект, строителство, доставка на необходимото оборудване и въвеждане в експлоатация на подземен метроучастък от края на МС5 до края на МС4 и една подземна метростанция /МС4/. МС4 е ситуирана под южното платно на бул. ”Владимир Вазов”, встрани от коритото на р. Перловска, в непосредствена близост до ул. „Левски Вековен“. Предвижда се МС4 да се изгражда по открит способ – в открит котлован с вертикално укрепване, а метротунелът – по Нов Австрийски Тунелен Метод /НАТМ/. МС4 е разположена в прав участък, с вход от една страна с един вестибюл. В МС4 е предвидена подстанция. Метроучастъкът е с дължина 695,00м. МС4 има дължина 128,80м и разгъната застроена площ 5450м?.
Техническият /работният/ проект, строителството, доставката на необходимото оборудване, пусковите изпитания и въвеждането в експлоатация трябва да бъдат изпълнени по необходимите части на проекта.