Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
“Доставка на оборудване“ по проект BGLD-2.001-0004 „Изграждане на Младежки център в град Монтана“
II.1.2)Основен CPV код30230000 Компютърно оборудване
II.1.4)Кратко описание:
Община Монтана е бенефициент по проект BGLD-2.001-0004 „Изграждане на Младежки център в град Монтана”, финансиран по програма „Местно развитие, намаляване на бедността и подобрено включване на уязвими групи” чрез Финансовия механизъм на Европейското икономическо пространство (ФМ на ЕИП) 2014 – 2021 г. Настоящата обществена пръчка има за цел да обезпечи планираната доставка на оборудване, необходимо за целите на проектните дейности.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 30 835.83 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка: