2. Termin realizacji zamówienia: Przewidywany termin wydarzenia nastąpi w dniu 15 kwietnia lub 22 kwietnia, lub w innym terminie wskazanym przez Zamawiającego w sezonie wiosennym 2023 roku. Pielęgnacja wykonanych nasadzeń będzie liczona od dnia protokolarnego odbioru nasadzeń przez 36 kolejnych miesięcy. Szczegóły realizacji zostały określone w SWZ oraz we Wzorze umowy.
5. Wykonawca zobowiązany jest dołączyć wszystkie oświadczenia i dokumenty wymagane postanowieniami SWZ.