II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa różnego sprzętu komputerowego dla potrzeb Starostwa Powiatowego w Nowym Targu i innych jedn. org. Powiatu Nowotarskiego w ramach śr. własnych oraz śr. pozyskanych ze źródeł zewnętrznych
Referenznummer der Bekanntmachung: ZA.272.3.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30236000 Diverse Computerausrüstungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Dostawa różnego sprzętu komputerowego dla potrzeb Starostwa Powiatowego w Nowym Targu i innych jednostek organizacyjnych Powiatu Nowotarskiego w ramach środków własnych oraz środków pozyskanych ze źródeł zewnętrznych
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 1 719 893.12 PLN
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa klastera niezawodnościowego w ramach projektu nr RPMP.02.01.01-12-0180/19
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)48822000 Computerserver
48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
48620000 Betriebssysteme
30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Dostawa klastera niezawodnościowego w ramach projektu nr RPMP.02.01.01-12-0180/19 pn. „Integracja i digitalizacja zasobów z zakresu administracji powiatowej i drogownictwa wraz z udostępnieniem e-usług w Powiecie Nowotarskim” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 2 Oś Priorytetowa Cyfrowa Małopolska, Działanie 2.1 E-administracja i otwarte zasoby, Poddziałanie 2.1.1 Elektroniczna administracja. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla w/w części stanowi załącznik nr 7.1 do SWZ.
Dostawa skanerów w ramach projektu nr RPMP.02.01.01-12-0180/19
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)38520000 Scanner
Dostawa skanerów w ramach projektu nr RPMP.02.01.01-12-0180/19 pn. „Integracja i digitalizacja zasobów z zakresu administracji powiatowej i drogownictwa wraz z udostępnieniem e-usług w Powiecie Nowotarskim” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 2 Oś Priorytetowa Cyfrowa Małopolska, Działanie 2.1 E-administracja i otwarte zasoby, Poddziałanie 2.1.1 Elektroniczna administracja. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla w/w części stanowi załącznik nr 7.2 do SWZ.
Dostawa zestawów komputerowych dla szkół - Konkurs Grantowy „Cyfrowy Powiat”
Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30213300 Tischcomputer
30200000 Computeranlagen und Zubehör
48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete
30237200 Computerzubehör
33195100 Monitoren
39162110 Lehrbedarf
Dostawa zestawów komputerowych dla szkół - Konkurs Grantowy „Cyfrowy Powiat” w ramach Projektu pn. „Cyfrowa Gmina” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej: Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla w/w części stanowi załącznik nr 7.3 do SWZ.
Dostawa klastera niezawodnościowego dla potrzeb Starostwa Powiatowego w Nowym Targu
Los-Nr.: 4
Dostawa klastera niezawodnościowego dla potrzeb Starostwa Powiatowego w Nowym Targu w ramach środków własnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla w/w części stanowi załącznik nr 7.4 do SWZ.
Dostawa drobnego sprzętu komputerowego dla potrzeb Starostwa Powiatowego w Nowym Targu
Los-Nr.: 5
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33195100 Monitoren
30237410 Computermäuse
32342412 Lautsprecherboxen
32342100 Kopfhörer
30232100 Drucker und Plotter
Dostawa drobnego sprzętu komputerowego dla potrzeb Starostwa Powiatowego w Nowym Targu w ramach środków własnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla w/w części stanowi załącznik nr 7.5 do SWZ.
Dostawa zestawu komputerowego wraz z oprogramowaniem dla potrzeb Starostwa Powiatowego w Nowym Targu
Los-Nr.: 6
Dostawa zestawu komputerowego wraz z oprogramowaniem dla potrzeb Starostwa Powiatowego w Nowym Targu w ramach środków własnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla w/w części stanowi załącznik nr 7.6 do SWZ.
Dostawa sprzętu komputerowego (komputery przenośne, symulator biznesowy, router WiFi)
Los-Nr.: 7
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30213100 Tragbare Computer
34150000 Simulatoren
32413100 Router für Netzwerke
Dostawa sprzętu komputerowego (komputery przenośne, symulator biznesowy, router WiFi) w ramach projektu: „Małopolska Tarcza Antykryzysowa - Pakiet Edukacyjny II. Realizacja wsparcia szkół i placówek oświatowych” - Grant 2 finansowany ze środków Unii Europejskiej: z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 10 Oś Priorytetowa Wiedza i Kompetencje, Działanie 10.1 Rozwój Kształcenia Ogólnego, Poddziałanie 10.1.6 Cyfryzacja szkół prowadzących kształcenie ogólne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla w/w części stanowi załącznik nr 7.7 do SWZ.
Dostawa sprzętu do fotografii (smartfon, gimball, zestaw studyjny)
Los-Nr.: 8
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)32250000 Mobilfunkgeräte
38650000 Fotografische Geräte
Dostawa sprzętu do fotografii (smartfon, gimball, zestaw studyjny) w ramach projektu: „Małopolska Tarcza Antykryzysowa - Pakiet Edukacyjny II. Realizacja wsparcia szkół i placówek oświatowych” - Grant 2 finansowany ze środków Unii Europejskiej: z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 10 Oś Priorytetowa Wiedza i Kompetencje, Działanie 10.1 Rozwój Kształcenia Ogólnego, Poddziałanie 10.1.6 Cyfryzacja szkół prowadzących kształcenie ogólne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla w/w części stanowi załącznik nr 7.8 do SWZ.
Dostawa sprzętu wirtualnej rzeczywistości (telewizor smart, zestawy Gogle VR z dod. wyposażeniem)
Los-Nr.: 9
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)32324600 Digital-TV-Boxen
32322000 Multimediaausrüstung
Dostawa sprzętu wirtualnej rzeczywistości (telewizor smart, zestawy Gogle VR z dod. wyposażeniem, ) w ramach projektu: „Małopolska Tarcza Antykryzysowa - Pakiet Edukacyjny II. Realizacja wsparcia szkół i placówek oświatowych” - Grant 2 finansowany ze środków Unii Europejskiej: z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 10 Oś Priorytetowa Wiedza i Kompetencje, Działanie 10.1 Rozwój Kształcenia Ogólnego, Poddziałanie 10.1.6 Cyfryzacja szkół prowadzących kształcenie ogólne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla w/w części stanowi załącznik nr 7.9 do SWZ.
Dostawa narzędzi dydaktycznych
Los-Nr.: 10
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)39162110 Lehrbedarf
Dostawa narzędzi dydaktycznych (zestaw do nauki podstaw programowania i mechatroniki, zestaw edukacyjny służący rozwijaniu kompetencji społeczno-emocjonalnych, zestaw edukacyjny służący rozwijaniu umiejętności w zakresie robotyki i programowania, interdyscyplinarne laboratorium edukacyjne), w ramach projektu: „Małopolska Tarcza Antykryzysowa - Pakiet Edukacyjny II. Realizacja wsparcia szkół i placówek oświatowych” - Grant 2 finansowany ze środków Unii Europejskiej: z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 10 Oś Priorytetowa Wiedza i Kompetencje, Działanie 10.1 Rozwój Kształcenia Ogólnego, Poddziałanie 10.1.6 Cyfryzacja szkół prowadzących kształcenie ogólne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla w/w części stanowi załącznik nr 7.10 do SWZ.
Dostawa sprzętu komputerowego oraz multimedialnego.
Los-Nr.: 11
38652100 Vorführgeräte
Dostawa sprzętu komputerowego oraz multimedialnego w ramach projektu: „Małopolska Tarcza Antykryzysowa - Pakiet Edukacyjny II. Realizacja wsparcia szkół i placówek oświatowych” - Grant 1 finansowany ze środków Unii Europejskiej: z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 10 Oś Priorytetowa Wiedza i Kompetencje, Działanie 10.1 Rozwój Kształcenia Ogólnego, Poddziałanie 10.1.6 Cyfryzacja szkół prowadzących kształcenie ogólne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla w/w części stanowi załącznik nr 7.11 do SWZ.
Dostawa sprzętu komputerowego (15 zestawów komputer wraz z monitorem)
Los-Nr.: 12
Dostawa sprzętu komputerowego (15 zestawów komputer wraz z monitorem) do nowo wybudowanego budynku Zespołu Szkół nr 1 im. Władysława Orkana w Nowym Targu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla w/w części stanowi załącznik nr 7.12 do SWZ.
Dostawa sprzętu komputerowego (105 zestawów komputer wraz z monitorem)
Los-Nr.: 13
Dostawa sprzętu komputerowego (105 zestawów komputer wraz z monitorem) do nowo wybudowanego budynku Zespołu Szkół nr 1 im. Władysława Orkana w Nowym Targu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla w/w części stanowi załącznik nr 7.13 do SWZ.
Dostawa sprzętu komputerowego (69 zestawów komputer wraz z monitorem)
Los-Nr.: 14
Dostawa sprzętu komputerowego (69 zestawów komputer wraz z monitorem) do nowo wybudowanego budynku Zespołu Szkół nr 1 im. Władysława Orkana w Nowym Targu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla w/w części stanowi załącznik nr 7.14 do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 15
Dostawa serwerów do nowo wybudowanego budynku Zespołu Szkół nr 1 im. Władysława Orkana w Nowym Targu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla w/w części stanowi załącznik nr 7.15 do SWZ.