Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
REACTIVI SI CONSUMABILE PENTRU LABORATOR 2022
Referenznummer der Bekanntmachung: 3963722_2022_PAAPD1334057
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33696500 Laborreagenzien
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
REACVTIVI SI CONSUMABILE PENTRU EXAMEN COMPLET DE URINA, INCLUSIV SEDIMENT - Locatia I
Los-Nr.: 10
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33696500 Laborreagenzien
REACTIVI SI CONSUMABILE PENTRU REACTIVI BIOCHIMIE SERICA SI URINARA + IMUNOLOGIE IN SISTEM INTEGRAT, locatia I
Los-Nr.: 3
REACTIVI SI CONSUMABILE PENTRU HEMATOLOGIE PENTRU SANGE SI LICHIDE BIOLOGICE: 2 locatii ( I+II )
Los-Nr.: 5
REACTIVI SI CONSUMABILE PENTRU BIOCHIMIE SERICA SI URINARA + IMUNOLOGIE IN SISTEM INTEGRAT: Locatia II
Los-Nr.: 2
REACTIVI SI CONSUMABILE PENTRU IMUNOLOGIE ELISA compatibili cu echipamentul automat ELISA IASO Lite sau echivalent– Locatia I
Los-Nr.: 4
REACTIVI SI CONSUMABILE PENTRU ELECTROFOREZA PROTEINELOR si LIPOPROTEINELOR - Locatia I
Los-Nr.: 7
REACTIVI SI CONSUMABILE PENTRU EXAMEN SUMAR DE URINA, Locatiile I,II si Tasnad
Los-Nr.: 11
REACTIVI SI CONSUMABILE PENTRU BIOCHIMIE USCATA: 3 locatii ( I + II + Tasnad )
Los-Nr.: 1
REACTIVI SI CONSUMABILE PENTRU DETERMINAREA HEMOGLOBINEI GLICOZILATE - Locatia I si II
Los-Nr.: 9
REACTIVI SI CONSUMABILE PENTRU BIOCHIMIE UMEDA: Locatia Tasnad
Los-Nr.: 13
REACTIVI SI CONSUMABILE PENTRU BIOCHIMIE SERICA SI URINARA + IMUNOLOGIE IN SISTEM INTEGRAT, locatia I,
Los-Nr.: 12
REACTIVI SI CONSUMABILE PENTRU HEMATOLOGIE, 3 locatii : Locatia I, II si Tasnad
Los-Nr.: 6
REACTIVI SI CONSUMABILE PENTRU PENTRU DETERMINARI DE COAGULARE, 3 locatii: Locatia I, II si Tasnad
Los-Nr.: 8