Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Προμήθεια μηχανής πλήρωσης φιαλιδίων
Referenznummer der Bekanntmachung: 20/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Μια μηχανή πλήρωσης φιαλιδίων υπό στείρες συνθήκες σύμφωνα με τους ισχύοντες κανόνες Καλής Βιομηχανικής Πρακτικής (GMP) στη παραγωγή ενέσιμων διαλυμάτων εμβολίων και βιολογικών προϊόντων για ανθρώπινη και κτηνιατρική χρήση.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Προμήθεια μιας μηχανής πλήρωσης φιαλιδίων υπό στείρες συνθήκες σύμφωνα με τους ισχύοντες κανόνες Καλής Βιομηχανικής Πρακτικής (GMP) στη παραγωγή ενέσιμων διαλυμάτων εμβολίων και βιολογικών προϊόντων για ανθρώπινη και κτηνιατρική χρήση.