Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Доставка на горива, смазочни масла и препарати за зареждане на за нуждите на "Южноцентрално държавно предприятие" - Смолян чрез „Софийска Стокова Борса“ АД"
II.1.2)CPV-Code Hauptteil09100000 Brennstoffe
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Предмета на обществената поръчка е доставки на горива за зареждане на моторни превозни средства и специализирана техника, смазочни масла и препарати, както и горива за отопление за нуждите на „ЮЦДП“ - Смолян
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)09100000 Brennstoffe
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: