Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Покана 1 „Доставка на зеленчуци-сурови, сготвени, консервирани, замразени, изсушени и ферментирали за Дейност „Хранителен комплекс“
II.1.2)Основен CPV код03221000 Зеленчуци
II.1.4)Кратко описание:
При изпълнение на поръчката следва да се извърши доставка на зеленчуци-сурови, сготвени, консервирани, замразени, изсушени и ферментирали за Дейност „Хранителен комплекс, съгласно Техническа спецификация (Приложение №1).
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове03221000 Зеленчуци
II.2.4)Описание на обществената поръчка: