Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 05 99 Z/I Gotartów II/ 2022
II.1.2)Główny kod CPV90500000 Usługi związane z odpadami
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem umowy jest odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 05 99. Szacunkowa ilość odpadów do odbioru i zagospodarowania to 4 800 Mg przez okres 6 miesięcy. Odpady te wytworzone są w procesie mechaniczno-biologicznego przetwarzania niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych na terenie instalacji MBP zarządzanej przez ”EKO-REGION” sp. z o.o., tj.: w Zakładzie/Instalacji (dalej: Z/I) Z/I w Gotartowie, gm. Kluczbork.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV90512000 Usługi transportu odpadów
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiotem umowy jest odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 05 99. Szacunkowa ilość odpadów do odbioru i zagospodarowania to 1 200 Mg przez okres 6 miesięcy. Odpady te wytworzone są w procesie mechaniczno-biologicznego przetwarzania niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych na terenie instalacji MBP zarządzanej przez ”EKO-REGION” sp. z o.o., tj.: w Zakładzie/Instalacji (dalej: Z/I) Z/I w Gotartowie, gm. Kluczbork.
Przedmiotem umowy jest odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 05 99. Szacunkowa ilość odpadów do odbioru i zagospodarowania to 1 800 Mg przez okres 6 miesięcy. Odpady te wytworzone są w procesie mechaniczno-biologicznego przetwarzania niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych na terenie instalacji MBP zarządzanej przez ”EKO-REGION” sp. z o.o., tj.: w Zakładzie/Instalacji (dalej: Z/I) Z/I w Gotartowie, gm. Kluczbork.