Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
EU: Vervoer op maat gemeenten Hellendoorn & Twenterand
Referenznummer der Bekanntmachung: T27398
II.1.2)CPV-Code Hauptteil60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Gemeente Hellendoorn wil een opdracht gunnen aan één (of meerdere) opdrachtnemer(s) voor het Vervoer op maat voor medewerkers die vallen onder de Participatiewet (hierna te noemen: medewerkers). Gemeente Hellendoorn treedt in deze aanbesteding ook op als penvoerder voor gemeente Twenterand. Het Vervoer op maat omvat vervoer van medewerkers die op vastgelegde ophaal- en brengtijden van de huisadressen naar de betreffende werklocatie en eventueel tijdelijke toekomstige werklocatie en vice versa. Dit kan tot maximaal 30 kilometer buiten de gemeentegrenzen van Hellendoorn en Twenterand zijn. Bij zeer hoge uitzondering kan vervoer worden ingehuurd naar een locatie die verder weg gelegen is dan de maximale 30 kilometer buiten de gemeentegrenzen van Hellendoorn en Twenterand. Momenteel zijn 32 medewerkers uit de Gemeente Twenterand en 21 medewerkers uit de gemeente Hellendoorn aangewezen op het ‘’Vervoer op maat’’.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 860 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Perceel 1. Gemeente Hellendoorn
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Het Vervoer op maat omvat vervoer van medewerkers die op vastgelegde ophaal- en brengtijden van de huisadressen naar de betreffende werklocatie en eventueel tijdelijke toekomstige werklocatie en vice versa. Dit kan tot maximaal 30 kilometer buiten de gemeentegrenzen van de gemeente Hellendoorn zijn. Bij zeer hoge uitzondering kan vervoer worden ingehuurd naar een locatie die verder weg gelegen is dan de maximale 30 kilometer buiten de gemeentegrenzen van de gemeente Hellendoorn.
Perceel 2. Gemeente Twenterand
Los-Nr.: 2
Het Vervoer op maat omvat vervoer van medewerkers die op vastgelegde ophaal- en brengtijden van de huisadressen naar de betreffende werklocatie en eventueel tijdelijke toekomstige werklocatie en vice versa. Dit kan tot maximaal 30 kilometer buiten de gemeentegrenzen van Twenterand zijn. Bij zeer hoge uitzondering kan vervoer worden ingehuurd naar een locatie die verder weg gelegen is dan de maximale 30 kilometer buiten de gemeentegrenzen van de gemeente Twenterand.