Auftragsbekanntmachung – Sektoren
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„ДОСТАВКА НА КАНЦЕЛАРСКИ МАТЕРИАЛИ И ХАРТИЯ“ с 2 бр. обособени позиции
Referenznummer der Bekanntmachung: ЕСО/2022/175
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30197630 Druckpapier - UB05
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 161 000.00 BGN
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Доставка на бяла и цветна копирна хартия формат А4 и А3, плотерна хартия и принтерна хартия
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30197630 Druckpapier
Доставка на канцеларски материали
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)39263000 Schreibtischzubehör