II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Strzyżów w roku 2023
Referenznummer der Bekanntmachung: S.270.1.13.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
II.1.4)Kurze Beschreibung:
3.1. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania szlaków zrywkowych, utrzymania obiektów turystycznych i prac pomocniczych związanych z realizacją wyżej wymienionych, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Strzyżów w roku 2023. Dopuszcza się maszynowe pozyskanie drewna.
2) Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania szlaków zrywkowych, utrzymania obiektów turystycznych i prac pomocniczych związanych z realizacją wyżej wymienionych, wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Pakiet I – leśnictwa: Babica pozyskanie;
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)77210000 Holzgewinnung
77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung
77211100 Holzfällung
77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald
77211300 Rodung
77211400 Fällen von Bäumen
77211500 Baumpflege
77211600 Aussaat von Baumsamen
77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen
77231600 Aufforstung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1) Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania szlaków zrywkowych, utrzymania obiektów turystycznych i prac pomocniczych związanych z realizacją wyżej wymienionych, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Strzyżów w roku 2023 - Leśnictwo Babica. Dopuszcza się maszynowe pozyskanie drewna.
2) Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania szlaków zrywkowych, utrzymania obiektów turystycznych i prac pomocniczych związanych z realizacją wyżej wymienionych, wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ.
Pakiet II – leśnictwa: Cieszyna pozyskanie
Los-Nr.: 2
1) Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania szlaków zrywkowych, utrzymania obiektów turystycznych i prac pomocniczych związanych z realizacją wyżej wymienionych, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Strzyżów w roku 2023 - Leśnictwo Cieszyna. Dopuszcza się maszynowe pozyskanie drewna.
Pakiet III – leśnictwa: Godowa pozyskanie
Los-Nr.: 3
1) Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania szlaków zrywkowych, utrzymania obiektów turystycznych i prac pomocniczych związanych z realizacją wyżej wymienionych, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Strzyżów w roku 2023 - Leśnictwo Godowa. Dopuszcza się maszynowe pozyskanie drewna.
Pakiet IV – leśnictwa: Hermanowa pozyskanie
Los-Nr.: 4
1) Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania szlaków zrywkowych, utrzymania obiektów turystycznych i prac pomocniczych związanych z realizacją wyżej wymienionych, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Strzyżów w roku 2023 - Leśnictwo Hermanowa. Dopuszcza się maszynowe pozyskanie drewna.
Pakiet V – leśnictwa: Hyżne pozyskanie
Los-Nr.: 5
1) Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania szlaków zrywkowych, utrzymania obiektów turystycznych i prac pomocniczych związanych z realizacją wyżej wymienionych, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Strzyżów w roku 2023 - Leśnictwo Kąkolówka. Dopuszcza się maszynowe pozyskanie drewna.
Pakiet VI – leśnictwa: Kąkolówka pozyskanie
Los-Nr.: 6
Pakiet VII – leśnictwa: Kozłówek pozyskanie
Los-Nr.: 7
1) Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania szlaków zrywkowych, utrzymania obiektów turystycznych i prac pomocniczych związanych z realizacją wyżej wymienionych, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Strzyżów w roku 2023 - Leśnictwo Kozłówek. Dopuszcza się maszynowe pozyskanie drewna.
Pakiet VIII – leśnictwa: Łączki pozyskanie
Los-Nr.: 8
1) Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania szlaków zrywkowych, utrzymania obiektów turystycznych i prac pomocniczych związanych z realizacją wyżej wymienionych, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Strzyżów w roku 2023 - Leśnictwo Łączki. Dopuszcza się maszynowe pozyskanie drewna.
Pakiet IX – leśnictwa: Łętownia pozyskanie
Los-Nr.: 9
1) Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania szlaków zrywkowych, utrzymania obiektów turystycznych i prac pomocniczych związanych z realizacją wyżej wymienionych, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Strzyżów w roku 2023 - Leśnictwo Łętownia. Dopuszcza się maszynowe pozyskanie drewna.
Pakiet X – leśnictwa: Niebylec pozyskanie
Los-Nr.: 10
1) Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania szlaków zrywkowych, utrzymania obiektów turystycznych i prac pomocniczych związanych z realizacją wyżej wymienionych, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Strzyżów w roku 2023 - Leśnictwo Niebylec. Dopuszcza się maszynowe pozyskanie drewna.
Pakiet XI – leśnictwa: Sołonka pozyskanie
Los-Nr.: 11
1) Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania szlaków zrywkowych, utrzymania obiektów turystycznych i prac pomocniczych związanych z realizacją wyżej wymienionych, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Strzyżów w roku 2023 - Leśnictwo Sołonka. Dopuszcza się maszynowe pozyskanie drewna.
Pakiet XII – leśnictwa: Wola Zgłobieńska pozyskanie
Los-Nr.: 12
1) Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania szlaków zrywkowych, utrzymania obiektów turystycznych i prac pomocniczych związanych z realizacją wyżej wymienionych, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Strzyżów w roku 2023 - Leśnictwo Wola Zgłobieńska. Dopuszcza się maszynowe pozyskanie drewna.
Pakiet XIII – leśnictwa: Babica zagospodarowanie lasu
Los-Nr.: 13
1) Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, utrzymania obiektów turystycznych i prac pomocniczych związanych z realizacją wyżej wymienionych, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Strzyżów w roku 2023 - Leśnictwo Babica.
Pakiet XIV – leśnictwa: Cieszyna zagospodarowanie lasu
Los-Nr.: 14
1) Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, utrzymania obiektów turystycznych i prac pomocniczych związanych z realizacją wyżej wymienionych, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Strzyżów w roku 2023 - Leśnictwo Cieszyna.
Pakiet XV – leśnictwa: Godowa zagospodarowanie lasu
Los-Nr.: 15
1) Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, utrzymania obiektów turystycznych i prac pomocniczych związanych z realizacją wyżej wymienionych, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Strzyżów w roku 2023 - Leśnictwo Godowa.
Pakiet XVI – leśnictwa: Hermanowa zagospodarowanie lasu
Los-Nr.: 16
1) Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, utrzymania obiektów turystycznych i prac pomocniczych związanych z realizacją wyżej wymienionych, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Strzyżów w roku 2023 - Leśnictwo Hermanowa.
Pakiet XVII – leśnictwa: Hyżne zagospodarowanie lasu
Los-Nr.: 17
1) Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, utrzymania obiektów turystycznych i prac pomocniczych związanych z realizacją wyżej wymienionych, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Strzyżów w roku 2023 - Leśnictwo Hyżne.
Pakiet XVIII – leśnictwa: Kąkolówka zagospodarowanie lasu
Los-Nr.: 18
1) Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, utrzymania obiektów turystycznych i prac pomocniczych związanych z realizacją wyżej wymienionych, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Strzyżów w roku 2023 - Leśnictwo Kąkolówka.
Pakiet XIX – leśnictwa: Kozłówek zagospodarowanie lasu
Los-Nr.: 19
1) Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, utrzymania obiektów turystycznych i prac pomocniczych związanych z realizacją wyżej wymienionych, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Strzyżów w roku 2023 - Leśnictwo Kozłówek.
Pakiet XX – leśnictwa: Łączki zagospodarowanie lasu
Los-Nr.: 20
1) Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, utrzymania obiektów turystycznych i prac pomocniczych związanych z realizacją wyżej wymienionych, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Strzyżów w roku 2023 - Leśnictwo Łączki.
Pakiet XXI – leśnictwa: Łętownia zagospodarowanie lasu
Los-Nr.: 21
1) Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, utrzymania obiektów turystycznych i prac pomocniczych związanych z realizacją wyżej wymienionych, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Strzyżów w roku 2023 - Leśnictwo Łętownia.
Pakiet XXII – leśnictwa: Niebylec zagospodarowanie lasu
Los-Nr.: 22
1) Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, utrzymania obiektów turystycznych i prac pomocniczych związanych z realizacją wyżej wymienionych, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Strzyżów w roku 2023 - Leśnictwo Niebylec.
Pakiet XXIII – leśnictwa: Sołonka zagospodarowanie lasu
Los-Nr.: 23
1) Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, utrzymania obiektów turystycznych i prac pomocniczych związanych z realizacją wyżej wymienionych, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Strzyżów w roku 2023 - Leśnictwo Sołonka.
Pakiet XXIV – leśnictwa: Wola Zgłobieńska zagospodarowanie lasu
Los-Nr.: 24
1) Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, utrzymania obiektów turystycznych i prac pomocniczych związanych z realizacją wyżej wymienionych, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Strzyżów w roku 2023 - Leśnictwo Wola Zgłobieńska.